2012-04-24    Vasaros sezonas įsibėgėja!

Ignalinoje prasidėjo 2012m. Lietuvos OSKD Taurė su pirmosiomis varžybomis - 2 dienų rogainingu " Būdakalnis rogaining 2012". Jose dalyvavo sportininkai iš Lietuvos, Baltarusijos, Suomijos ir Estijos. Moterų elito MTB grupėje nugalėjo Karolina Mickevičiūtė, o vyrų elito MTB grupėje - Petras Andrašiūnas. Antras toje grupėje buvo Aurelijus Dvelys.

Čia galite pamatyti kaip sekėsi kitiems S-Sporto nariams šiose varžbyobose > rezultatai.

Tuo pat metu Kurtuvėnų regioniniame parke vyko orientavimosi sporto varžybos "Jono Vileišio taurė". Ten geriausiai sekėsi V45 grupėje išlošusiam Svajūnui Ambrazui ir M20 grupėje laimėjusiai Gabrielei Keinaitei. Vesta Ambrazaitė šioje grupėje užėmė 3 vietą, o Aina Ambrazienė M40 grupėje liko 2.

M.Katiliaus nuotrauka

Vilniuje vykusiose MTB XC varžybose visus nustebino Tadas Malinauskas. Jis vyrų elito grupėje užėmė 3 vietą, po nugalėtojo Evaldo Šiškevičiaus ir antroje vietoje buvusio Šarūno Pacevičiaus. Nors Tadas finišą pasiekė 4, bet prieš jį atvažiavęs sportininkas buvo diskvalifikuotas dėl trasos kirtimo.

Latvijoje pirmose Trek-Philips serijos varžybose startavo Tomas Klicner. Šių varybų rezultatai > čia.