2019-09-24    Platelių rogainingas

 

REGISTRACIJA

 

„PLATELIŲ ROGAINING 2019“ NUOSTATAI

 

ORGANIZATORIUS:
Sporto klubai „Versmė“ ir „S-Sportas“. Varžybų vyr. teisėjas Jolita Domarkienė,

 

VARŽYBŲ DATA IR VIETA:
2019-10-26 (šeštadienis). Žemaitijos nacionalinis parkas (Plokštinė)
Varžybų centro vieta bus paskelbta spalio 1 d.

 

VARŽYBŲ TIKSLAI:
Populiarinti orientavimosi dalyvių sportą; išsiaiškinti stipriausius Rogainingo sportininkus; supažindinti dalyvius su gražiomis ir lankytinomis Žemaitijos nacionalinio parko vietomis; skatinti sveiką gyvenimo būdą.

 

PROGRAMA:


10.00–12.30 Registracija ir numerių atsiėmimas varžybų centre
12.30 Žemėlapių ir legendų išdavimas
13.00 Bendras startas visiems dalyviams
16.00 Kontrolinio laiko pabaiga 3 val. trasoms
17.00 3 val. Rogainingo apdovanojimai
19.00 Kontrolinio laiko pabaiga 6 val. trasoms
20.00 Uždaromas finišas ir 6 val. Rogainingo apdovanojimai

 

VARŽYBŲ RŪŠIS:
Orientavimosi sportas bėgte, pėstute arba važiuojant dviračiais, patiems pasirenkant kontrolinių punktų (KP) rinkimo tvarką per kontrolinį laiką - 3 arba 6 val.
Startas bendras. Kontrolinis laikas KP rinkimui 3 arba 6 valandos.

 

ATSIŽYMĖJIMO SISTEMA:
Atsižymėjimas kontroliniuose punktuose Sportldent kortelėmis (SI). Neturint asmeninės SI kortelės, nuomos kaina – 1 Eur. Jei dalyviui reikia nuomoti SI kortelę, apie tai jis nurodo registracijos formoje.

 

KOMANDOS:


Komandą sudaro du nariai, kurie trasoje privalo judėti kartu, kontroliniuose punktuose tarp komandos narių gali būti ne didesnis kaip 30 s. tarpas.

 

GRUPĖS:


 


TRASOS:


Kontroliniai punktai bus įrengti vaizdingiausiose Žemaitijos nacionalinio parko vietose, kai kuriuose kontroliniuose punktuose dalyviai turės įveikti specialias užduotis.

 

REGISTRACIJOS TVARKA IR LAIKAS:


Būtina išankstinė registracija. Registracija su apmokėjimu priimama iki 2019-10-25 23.59 val. www.dbsportas.lt svetainėje. Paraiškoje nurodoma: Vardas, Pavardė, grupė, gimimo metai, komanda, SI kortelės numeris.
Registracija varžybų vietoje galima tik esant laisviems žemėlapiams. Varžybų vietoje dalyviai privalo pateikti užpildytą ir pasirašytą „Sutikimą dėl Saugumo užtikrinimo ir dalyvio atsakomybės“ (už moksleivius pildo tėvai). Be šio dokumento startuoti nebus leidžiama.

 

STARTO MOKESTIS (komandai):


 

Atsižymėjimo SI kortelės nuomos mokestis asmeniui – 1 Eur.


Starto mokesti mokamas pervedimu į Plungės baidarių ir kanojų orientavimosi sporto klubo „Versmė“ sąskaitą LT914010043000021728 (kodas 171704431). Nestartavusio dalyvio starto mokestis negrąžinamas.

 

APDOVANOJIMAI:
Apdovanojimai: 17.00 val. – 3 val. Rogainingo, 20.00 val. – 6 val. Rogainingo.
Visų grupių prizininkai apdovanojami rėmėjų prizais.

 

INVENTORIUS:
Visiems dalyviams privaloma dėvėti atšvaitus ar šviesą atspindinčią liemenę (visų varžybų metu) bei mobilųjį telefoną.
Rekomenduojama su savimi turėti lempą, kompasą, kuprinaitę, kreivimatį ar liniuotę. Startuojantiems dviračiais privaloma dėvėti kieto paviršiaus šalmą, ant dviračio privalo būti balta šviesa ir raudonas mirksiukas. Dviratininkams rekomenduojama turėti su savimi spyną, kad saugiau jaustumėtės kai kuriuose KP palikdami dviratį. Varžybų vietoje bus galima įsigyti varžyboms reikiamo inventoriaus: energinių geliukų, SILVA lempų, kompasų, kuprinių su gėrimo talpomis, termo drabužių, kojinių ir t.t..

 

NUGALĖTOJŲ NUSTATYMAS:
Laimi daugiausiai taškų surinkusi komanda kiekvienoje grupėje atskirai. Šalia kiekvieno KP ant žemėlapio bus nurodyta taškų suma už jo suradimą. Jei komanda surenka vienodą skaičių taškų, laimi mažiau laiko distancijoje užtrukusi komanda. Finišas fiksuojamas finišavus antram komandos dalyviui. Trasoje atstumas tarp komandos narių negali būti didesnis nei 100 metrų. Visus KP komandos nariai aplanko kartu, abu pasižymi KP, laikas tarp atžimų tame pačiame KP negali viršyti 30 s. Komanda, netilpusi į kontrolinį laiką, už kiekvieną pavėluotą minutę praranda po 10 taškų.
KP taškų nustatymas: pirmasis KP numeris padaugintas iš dešimt. Pvz.: vietovėje esantis 31 KP bus vertinamas 30 taškų, 32 KP – 30 taškų, 45 KP – 40 taškų, 79 KP – 70 taškų...
Laikas protestams – 30 min. po finišo.

 

SAUGUMAS
Varžybos vykdomos miške, bet dalyviams reikės kirsti kelius (Tauragė – Mažeikiai, Alsėdžiai - Plateliai), todėl organizatoriai perspėja dėl padidinto saugumo rizikos – automobilių eismas nestabdomas, pagalbos ir teisėjų trasoje nebus. Sportininkai patys atsako už savo sveikatą ir saugumą. Varžybų metu privaloma laikytis kelių eismo taisyklių. Teisėjui pamačius komandą, pažeidžiančią KET, komanda bus diskvalifikuojama.
Registracijos metu dalyviai pateikia pasirašytą dokumentą – „Sutikimą dėl Saugumo užtikrinimo ir dalyvio atsakomybės“ (už nepilnamečius pildo ir pasirašo tėvai/globėjai). Be šio dokumento startuoti nebus leidžiama. Šis dokumentas patvirtina, kad dalyvis dalyvauja varžybose savo rizika ir visiškai atsako už savo sveikatą, yra susipažinęs su varžybų taisyklėmis, dviračiai yra techniškai tvarkingi (važiuojantiems dviračiais) žino ir laikysis kelių eismo taisyklių, yra fiziškai visiškai pasiruošęs trijų ar šešių valandų varžyboms

 

PAGALBOS TELEFONAS:
Informacija dėl varžybų teikiama tel. 869855141, el. p. okversme@gmail.com

Iki susitikimo spalio 26 dieną!
 

Komentarai