2018-09-24    S-Sporto rudens MTB XCO varžybos (Spalio 6 d.)

S-Sporto rudens MTB krosas

 

Tikslai:

 

- Populiarinti kalnų dviračius Šiauliuose.
- Gerinti sportuojančių sportinį meistriškumą.
- Skatinti visų amžiaus grupių žmones gyventi aktyvų gyvenimą.

 

 

Varžybų organizatoriai:

 

Šiaulių sporto klubas „S-Sportas“, vyr. teisėjas Svajūnas Ambrazas

 

 

Varžybų vieta, data:
2018 m. spalio mėn. 6 d.
Bubiai, Žalgirio sporto bazė.  Nuoroda

 


Programa:


Laikas Distancija
15.00 3km rato startas
15.30 3,5 km rato startas
16.30 5 km rato staratas

 

 

Dalyviai:

 

 

Varžybose gali dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio sportininkai, mėgėjai, moterys ir vyrai, vaikai.
Klasifikacija pagal grupes:

 

 

Trasos schema:

 

 

 

 

Saugumo užtikrinimas:

 

Kiekvienas dalyvis registruodamasis bei sumokėjęs starto mokestį patvirtina, kad sutinka su šiais nuostatais ir prisiima pilną atsakomybę už savo veiksmus ir jų pasekmes varžybų metu. Dalyviai patys atsako už savo turtą ir sveikatą, materialinę ir kitokią žalą sau ir aplinkiniams, susijusią su dalyvavimu renginyje. Dalyviai neturi jokių pretenzijų lenktynių organizatoriams dėl nelaimingų atsitikimų ar materialinių nuostolių.
Savo sveikatos ir turto draudimu dalyviai rūpinasi asmeniškai. Organizatoriai dalyvių turto ir sveikatos draudimu neužsiima, renginio metu nedraudžia. Registracijos metu draudimo organizatoriai nereikalauja.

 

Dalyviams privalomi šalmai ir techniškai tvarkingi dviračiai, rekomenduojame visiems dėvėti dviratininko pirštines. Dviračių pasirinkimas laisvas, rekomenduojami MTB ir kroso dviračiai. Dviračiai trasoje privalo važiuoti su numeriu.
Trasoje dalyviai privalo laikytis dešinės pusės. Draudžiama trukdyti greitesniems dalyviams, lenkiantiems kairiąja puse. Dalyviai, sąmoningai trukdę kitiems dalyviams, bus diskvalifikuoti.

 

Visi Lenktynių dalyviai prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant griūtis, traumas, susidūrimus su žiūrovais, gyvūnais, stovinčiomis ar judančiomis transporto priemonėmis, kitais įrengimais (statiniais) ar trasoje esančiais objektais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimų Lenktynėse.
Dalyviams važiuojant trasoje draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais. Dalyviams draudžiama naudotis kita garso atkūrimo įranga (ausinukais), kuri gali trukdyti išgirsti dalyvių, teisėjų ar reguliuotojų įspėjimus ar nurodymus.
Dėl techninių ar kitų kliūčių trasoje sustoję dalyviai privalo pasitraukti nuo kelio ir netrukdyti kitiems dalyviams.
Greitosios medicinos pagalbos postas veiks starto/finišo vietoje. Kitais neatidėliotinos pagalbos atvejais būtina skambinti bendrosios pagalbos centrui tel. 112 ir imtis būtinų pirmosios pagalbos suteikimo veiksmų. Dalyviai, galintys suteikti pirmąją pagalbą, privalo tai padaryti.


Dalyvių priėmimo sąlygos ir registracija:

Išankstinė registracija internetu www.s-sportas.lt arba elektroniniu paštu: siauliai@s-sportas.lt.

 

REGISTRACIJA

 

Išankstinė online registracija vykdoma iki spalio 3d. Po spalio 3 d. registracija galima tik elektroniniu paštu: siauliai@s-sportas.lt


Šeštadienį numerių atsiėmimas vyks varžybų vietoje.
Dalyvio numeris bus tas pats ir „Žemaitijos taurės“ varžybose

 

 

Startinis mokestis:

 

Startinis mokestis turi būti sumokėtas iki spalio 3 d.
Moksleiviams - 5 eur, suaugusiems – 8 eur.

 

Mokestis mokamas:

- Registracijos metu per e.banką
- SK „S-Sportas“, sąskaita SWEDBANKE LT777300010142244417
- „S-Sportas“ parduotuvėje J. Jablonskio 16, Šiauliuose

 

Nakvynė:

Jeigu jums reikalinga nakvynė, praneškite. Padėsime surasti tinkamą vietą.

 

Kita:

 

Lenktynėse naudojama elektroninė laiko registracijos sistema. Dalyviai pažymėta trasa turi įveikti visą pasirinktą distanciją. Dalyviai neteisėtai sutrumpinę distanciją ir (arba) nepravažiavę visos trasos per varžyboms skirtą laiką (visiems - 60 min), diskvalifikuojami. Dalyviai, judantys trasoje pašalinių pagalbą yra diskvalifikuojami.
Visų grupių dalyvių finišas fiksuojamas kertant finišo liniją ir naudojant Sistemą, o dalyvio užimta vieta (absoliuti ir amžiaus grupėje) – naudojant Sistemą, finišo teisėjų, prireikus, ir fotofinišo duomenis. Nugali pirmas visą lenktynių distanciją įveikęs ir finišo liniją kirtęs grupės dalyvis. Lenktynių išankstiniai rezultatai paskelbiami finišo vietoje. Galutiniai rezultatai skelbiami iki pirmadienio ryto tinklapyje www.s-sportas.lt ir http://www.dbtopas.lt/takas/lt/varz
Išankstinius rezultatus apskųsti galima tik raštu pateikiant skundą Lenktynių teisėjams. Skundai priimami po skundžiamo įvykio praėjus ne daugiau kaip 30 minučių ir sumokėjus 30 eurų užstatą, kuris grąžinamas, jeigu skundas yra patenkinamas.

 

Informacija:

Varžybų puslapis: www.s-sportas.lt
Pasiteiravimui: siauliai@s-sportas.lt arba tel.: 869959194

Komentarai