2018-09-14    Vilnius Rogaining 2018 nuostatai

 

 NUOSTATAI „VILNIUS ROGAINING 2018“

 

ORGANIZATORIUS:
Sporto klubas ”S-Sportas”

 

VARŽYBŲ DATA IR VIETA:
2018.11.10 (šeštadienis). Varžybų centras – Vilniaus Jeruzalės progimnazijos stadionas.

 

VARŽYBŲ TIKSLAI:
Populiarinti orientavimosi sportą; išsiaiškinti stipriausius Rogainingo sportininkus; supažindinti vilniečius ir miesto svečius su gražiomis ir lankytinomis Vilniaus apylinkių vietomis; skatinti sveiką gyvenimo būdą.


PROGRAMA:

 

VARŽYBŲ RŪŠIS:
Orientavimosi sportas bėgte, pėstute arba dviračiais, patiems pasirenkant kontrolinių punktų (KP) rinkimo tvarką per kontrolinį laiką.
Startas bendras. Kontrolinis laikas KP rinkimui 3 arba 6 valandos.


ATSIŽYMĖJIMO SISTEMA:
Atsižymėjimas SportIdent kortelėmis. Neturint asmeninės SI kortelės, nuomos kaina 1 eur. Jei dalyviui reikia nuomotis SI kortelę, apie tai jis nurodo registracijos formoje.


GRUPĖS:
 

 

TRASOS:
Kontroliniai punktai bus įrengti vaizdingiausiose Baltupių, Jeruzalės, Verkių, Žaliųjų ežerų, Riešės, Bajorų apylinkių vietose.

 

REGISTRACIJOS TVARKA IR LAIKAS:


REGISTRACIJA


Būtina išankstinė registracija! Registracija su apmokėjimu priimama iki 2018-11-07 23.59 val. www.dbsportas.lt svetainėje. Paraiškoje nurodoma: Vardas, Pavardė, Grupė, Gimimo metai, Komanda, SI kortelė.
Registracija varžybų vietoje galima, tik esant laisviems žemėlapiams. Varžybų vietoje dalyviai privalo pateikti užpildytą ir pasirašytą „Sutikimą dėl Saugumo užtikrinimo ir dalyvio atsakomybės“ (už moksleivius pildo tėvai). Be šio dokumento startuoti nebus leidžiama.

 

STARTO MOKESTIS:

 

Registruojantis nuo 2018.11.07 ir varžybų vietoje: registracija galima tik esant laisviems žemėlapiams, mokestis suaugusiųjų komandai -60 eur, moksleiviams – 35 eur. SI kortelės nuomos mokestis asmeniui 1 eur.
Starto mokestis mokamas registracijos metu Payseros sistemoje.

 

APDOVANOJIMAI:
Visų grupių prizininkai apdovanojami rėmėjų prizais. Pagrindinis rėmėjas – parduotuvės „MARATONAS“ Vilnius, Ateities g.33, „S-Sportas“ Kaunas, Pramonės pr. 8a ir „S-Sportas“ Šiauliai, J.Jablonskio g.16.
Rėmėjai – ASICS, COMPRESSPORT, FISCHER, POLAR, SILVA, Akva Technika, SIS.
Apdovanojimai: 16.00 val. – 3 val. Rogainingo, 19.30 val. – 6 val. Rogainingo.


INVENTORIUS:
Visiems dalyviams privaloma turėti atšvaitus ar šviesą atspindinčią liemenę.
Rekomenduojama su savimi turėti lempą, pakrautą mobilų telefoną, kompasą, kuprinaitę, kreivimatį ar liniuotę. Startuojantiems dviračiais privaloma dėvėti kieto paviršiaus šalmą, ant dviračio privalo būti balta šviesa ir raudonas mirksiukas. Dviratininkams rekomenduojama turėti su savimi spyną, kad saugiau jaustumėtės kai kuriuose KP. Varžybų vietoje bus galima įsigyti varžyboms reikiamo inventoriaus: energetinių geliukų, SILVA lempų, kompasų, kuprinių su gėrimo talpomis; termo drabužių bei kojinių.

NUGALĖTOJŲ NUSTATYMAS:

Laimi daugiausiai taškų surinkusi komanda. Šalia kiekvieno KP ant žemėlapio bus nurodyta taškų suma už jo paėmimą. Jei komanda surenka vienodą skaičių taškų, laimi mažiau laiko distancijoje užtrukusi komanda. Finišas fiksuojamas finišavus antram dalyviui. Trasoje atstumas tarp komandos narių negali būti didesnis nei 100 metrų. Visus KP komandos nariai aplanko kartu, abu pasižymi KP. Komanda, netilpusi į kontrolinį laiką, už kiekvieną pavėluotą minutę praranda po 10 taškų.
KP taškų nustatymas: pirmasis KP numeris padaugintas iš dešimt. Pvz.: Vietovėje esantis 31KP bus vertinamas 30 taškų, 32KP – 30 taškų, 45KP – 40 taškų, 79KP – 70 taškų...
Laikas protestams – 30 min. po finišo.

INFORMACIJA:

Žemėlapis formatas maždaug A3 dydžio, mastelis 1:20 000 arba 1:25 000 (bus patikslinta).
Kontrolinis punktas 100 yra visiems paskutinis ir bus pastatytas po 14:00 val. Kontroliniai punktai su "6" – pvz.: 26,36,61,... yra labai nepatogūs dviratininkams.
Žemėlapiai bus atspausdinti ant nešlampančio popieriaus, tačiau dalyviai turi pasirūpinti papildomu jų saugumu. SI-kortelės visiems dalyviams bus tvirtinamos prie rankos (riešo). SI kortelių tvirtinimas bus tikrinamas prie įėjimo į starto zoną. Įėjimas į starto zoną prasidės nuo 11.40 - ten bus išvalymo CLEAR ir CHECK stotelės. Po finišo SI korteles spec. zonoje nuims teisėjai. Už nutrauktą kortelę nuo rankos - 200 taškų bauda. Detalesnė informacija apie varžybas ir trasas bus paskelbta vėliau varžybų puslapyje www.s-sportas.lt.

SAUGUMAS
Varžybos vykdomos miesto ir užmiesčio zonoje, todėl organizatoriai perspėja dėl padidinto saugumo rizikos – automobilių eismas nestabdomas, pagalbos ir teisėjų trasoje nebus. Sportininkai patys atsako už savo sveikatą ir saugumą. Varžybų metu privaloma laikytis kelių eismo taisyklių! Teisėjui pamačius komandą pažeidžiančią KET, komanda bus diskvalifikuojama.
Registracijos metu dalyviai pateikia pasirašytą dokumentą – „Sutikimą dėl Saugumo užtikrinimo ir dalyvio atsakomybės“ (už nepilnamečius pildo ir pasirašo tėvai/globėjai). Be šio dokumento startuoti nebus leidžiama. Šis dokumentas patvirtina, kad dalyvis dalyvauja varžybose savo rizika ir pilnai atsako už savo sveikatą, yra susipažinęs su varžybų taisyklėmis, žino ir laikysis kelių eismo taisyklių, yra fiziškai pilnai pasiruošęs trijų ar šešių valandų varžyboms.

 

PAGALBOS TELEFONAS.: +37062024554

Informacija dėl varžybų teikiama tel.: +37062024554, vilius@s-sportas.lt

Iki susitikimo lapkričio 10 dieną!

Komentarai