2017-10-26    Informacija Šiaulių Rogainingo dalyviams


Šiaulių Rogainingo informacija dalyviams


Rezultatai

 

VARŽYBŲ DATA IR VIETA:


2016.10.28 (šeštadienis). Varžybų centras – Šaukėnų Vlado Pūtvio – Putvinskio gimnazijoje (Mokyklos g. 1, Šaukėnai)


PROGRAMA:INVENTORIUS:


Visiems dalyviams privaloma turėti atšvaitus ar šviesą atspindinčią liemenę.Rekomenduojama su savimi turėti lempą, pakrautą mobilų telefoną, kompasą, kuprinaitę, kreivimatį ar liniuotę. Startuojantiems dviračiais privaloma dėvėti kieto paviršiaus šalmą, ant dviračio privalo būti balta šviesa ir raudonas mirksiukas. Dviratininkams rekomenduojama turėti su savimi spyną, kad saugiau jaustumėtės kai kuriuose KP.Varžybų vietoje bus galima įsigyti varžyboms reikiamo inventoriaus: MAXIM produkcijos, SILVA lempų, kompasų; kuprinaičių su gėrimo talpomis; termo drabužių bei kojinių.

NUGALĖTOJŲ NUSTATYMAS:


Laimi daugiausiai taškų surinkusi komanda/dalyvis. Šalia kiekvieno KP ant žemėlapio bus nurodyta taškų suma už jo paėmimą. Jei komanda/dalyvis surenka vienodą skaičių taškų, laimi mažiau laiko distancijoje užtrukusi komanda/dalyvis. Finišas fiksuojamas finišavus antram dalyviui.
Trasoje atstumas tarp komandos narių negali būti didesnis nei 100 metrų. Visus KP komandos nariai aplanko kartu, abu pasižymi KP. Komanda/dalyvis, netilpęs į kontrolinį laiką, už kiekvieną pavėluotą minutę praranda po 10 taškų.

KP taškų nustatymas: pirmasis KP numeris padaugintas iš dešimt. Pvz.: Vietovėje esantis 31KP bus vertinamas 30 taškų, 32KP – 30 taškų, 45KP – 40 taškų, 79KP – 70 taškų...
Laikas protestams – 30 min. po finišo.
TAUTOS grupėje – nugalėtojai nenustatomi, visi iš anksto užsiregistravę dalyviai gaus atminimo ženklelį.

INFORMACIJA:


Žemėlapio formatas maždaug A3 dydžio, mastelis 1:30 000
Kontrolinis punktas 100 yra visiems paskutinis ir bus pastatytas po 15:00 val.
Kontroliniai punktai 20 – 29 bus pastatyti tik po 15:00 val
Kontroliniai punktai su "6" - pvz 26,36,61,... labai nepatogūs dviratininkams.
Žemėlapiai bus atspausti ant nešlampančio popieriaus.
SI-kortelės bus tvirtinamos prie rankos (riešo), dviratininkams taip pat.
SI kortelių tvirtinimas bus tikrinamas prie įėjimo į starto zoną. Įėjimas į starto zoną prasidės nuo 13.00 - ten bus išvalymo CLEAR ir CHECK stotelės. Po finišo SI korteles spec. zonoje nuims teisėjai. Už nutrauktą kortelę nuo rankos - 200 taškų bauda.
Po varžybų visi gaus košės, arbatos.

SAUGUMAS:


Organizatoriai perspėja dėl saugumo rizikos
– automobilių eismas nestabdomas, pagalbos ir teisėjų trasoje nebus, su laukiniais ir naminiais gyvūnais teks susitvarkyti patiems, medžiotojai bus informuoti.
Perspėjame ir rekomenduojame dalyviams patiems apsidrausti savo sveikatą ir gyvybę šių varžybų metu, nes organizatoriai to neįsipareigoja. Dalyviai laisva valia startuoja varžybose ir patys atsako už savo sveikatą ir saugumą.

Registracijos metu dalyviai pateikia pasirašytą dokumentą - ,,Sutikimą dėl Saugumo užtikrinimo ir dalyvio atsakomybės“ (už nepilnamečius pildo ir pasirašo tėvai/globėjai). Be šio dokumento startuoti nebus leidžiama. Sutikimo formą dalyviai privalo atsivežti į varžybas ir pateikti registracijos metu.
Šis dokumentas patvirtina, kad dalyvis dalyvauja varžybose savo rizika ir pilnai atsako už savo sveikatą, yra susipažinęs su varžybų taisyklėmis, žino ir laikysis kelių eismo taisyklių, yra fiziškai pilnai pasiruošęs trijų ar šešių valandų varžyboms.


Informacija dėl varžybų teikiama tel.: +37069959194 arba svajunas@s-sportas.lt

 

Iki susitikimo!

 

Komentarai