2017-09-22    Šiaulių Rogainingas 2017 - nuostatai

 

 ŠIAULIŲ ROGAININGAS 2017
NUOSTATAI


REZULTATAI

 

ORGANIZATORIUS:
Sporto klubas ”S-Sportas”


VARŽYBŲ DATA IR VIETA:

2016.10.28 (šeštadienis). Varžybų centras – Šaukėnų Vlado Pūtvio – Putvinskio gimnazijoje (Mokyklos g. 1, Šaukėnai)


PROGRAMA:


Dalyviai arbata ir bandelėmis bus vaišinami nuo 16.00, koše – nuo 19.00.

VARŽYBŲ RŪŠIS:
Orientavimosi sportas bėgte, pėstute arba dviračiais, patiems pasirenkant kontrolinių punktų (KP) rinkimo tvarką per kontrolinį laiką.
Startas bendras. Kontrolinis laikas KP rinkimui 3 arba 6 valandos, TAUTOS grupei laikas nefiksuojamas.

ATSIŽYMĖJIMO SISTEMA:

Atsižymėjimas SportIdent kortelėmis, TAUTOS grupei – be atsižymėjimo.


GRUPĖS:

 

TRASOS:
Kontroliniai punktai tradiciškai bus įrengti gražiausiose Kurtuvėnų regioninio parko vietose. Dalis punktų bus įrengti miestelyje. Dalis punktų turės specialias užduotis.


REGISTRACIJOS TVARKA IR LAIKAS:

Būtina išankstinė registracija! Registracija su apmokėjimu priimama iki 2017.10.23 24.00 val. https://dbsportas.lt/lt/varz/2017169 arba siauliai@s-sportas.lt.


ONLINE REGISTRACIJA

 

Paraiškoje nurodoma: Vardas, Pavardė, Grupė, Gimimo metai, Komanda, SI kortelė.
TAUTOS grupė taip pat privalo registruotis iš anksto (kad būtų paruoštas žemėlapis).


Registracija varžybų vietoje galima tik esant laisviems žemėlapiams.
Varžybų vietoje dalyviai privalo pateikti užpildytą ir pasirašytą ,, Sutikimą dėl Saugumo užtikrinimo ir dalyvio atsakomybės (už moksleivius pildo tėvai). Be šio dokumento startuoti nebus leidžiama.


STARTO MOKESTIS:

Registruojantis iki 2017.10.23 24 val.:

Starto mokestis suaugusiems: 10 eur dviratininkui, 20 eur bėgikų komandai (3 ir 6 val.)
Moksleiviams: 12 eur bėgikų komandai
SI kortelės nuoma: 2 eur

 

Registruojantis nuo 2017.10.24 ir varžybų vietoje: registracija galima tik esant laisviems žemėlapiams, mokestis brangsta 50% - (15 eur (dviratininkams) ir 30 eur (komandai), moksleiviams – 18 eur)

TAUTOS grupė:
mokestis - 5 eur (už žemėlapį) iki 10.24 24.00 val.Išankstinė registracija garantuoja, kad dalyviai gaus žemėlapį. Registracija vėliau arba varžybų vietoje galima, tik esant laisviems žemėlapiams. Mokestis nebrangsta.

APDOVANOJIMAI:
Visų grupių prizininkai apdovanojami rėmėjų prizais. Pagrindinis rėmėjas – S-SPORTAS parduotuvės Vilniuje ,,MARATONAS“, Ateities g.33, Kaune Pramonės pr 8a ir Šiauliuose, J.Jablonskio g.16. Rėmėjai – ASICS, FISCHER, POLAR, SILVA
Apdovanojimai : 16.30 val. – 3val. Rogainingo, 20.30 val. – 6 val. Rogainingo.

INVENTORIUS:
Visiems dalyviams privaloma turėti atšvaitus ar šviesą atspindinčią liemenę.Rekomenduojama su savimi turėti lempą, pakrautą mobilų telefoną, kompasą, kuprinaitę, kreivimatį ar liniuotę. Startuojantiems dviračiais privaloma dėvėti kieto paviršiaus šalmą, ant dviračio privalo būti balta šviesa ir raudonas mirksiukas. Dviratininkams rekomenduojama turėti su savimi spyną, kad saugiau jaustumėtės kai kuriuose KP.Varžybų vietoje bus galima įsigyti varžyboms reikiamo inventoriaus: MAXIM produkcijos, SILVA lempų, kompasų; kuprinaičių su gėrimo talpomis; termo drabužių bei kojinių.

 

NUGALĖTOJŲ NUSTATYMAS:
Laimi daugiausiai taškų surinkusi komanda/dalyvis. Šalia kiekvieno KP ant žemėlapio bus nurodyta taškų suma už jo paėmimą. Jei komanda/dalyvis surenka vienodą skaičių taškų, laimi mažiau laiko distancijoje užtrukusi komanda/dalyvis. Finišas fiksuojamas finišavus antram dalyviui.
Trasoje atstumas tarp komandos narių negali būti didesnis nei 100 metrų. Visus KP komandos nariai aplanko kartu, abu pasižymi KP. Komanda/dalyvis, netilpęs į kontrolinį laiką, už kiekvieną pavėluotą minutę praranda po 10 taškų.

KP taškų nustatymas: pirmasis KP numeris padaugintas iš dešimt. Pvz.: Vietovėje esantis 31KP bus vertinamas 30 taškų, 32KP – 30 taškų, 45KP – 40 taškų, 79KP – 70 taškų...
Laikas protestams – 30 min. po finišo.
TAUTOS grupėje – nugalėtojai nenustatomi, visi iš anksto užsiregistravę dalyviai gaus atminimo ženklelį.

 

INFORMACIJA:
Žemėlapio formatas maždaug A3 dydžio, mastelis 1:30 000
Kontrolinis punktas 100 yra visiems paskutinis ir bus pastatytas po 15:00 val.
Kontroliniai punktai 20 – 29 bus pastatyti tik po 15:00 val
Kontroliniai punktai su "6" - pvz 26,36,61,... labai nepatogūs dviratininkams.
Žemėlapiai bus atspausti ant nešlampančio popieriaus.
SI-kortelės bus tvirtinamos prie rankos (riešo), dviratininkams taip pat.
SI kortelių tvirtinimas bus tikrinamas prie įėjimo į starto zoną. Įėjimas į starto zoną prasidės nuo 13.00 - ten bus išvalymo CLEAR ir CHECK stotelės. Po finišo SI korteles spec. zonoje nuims teisėjai. Už nutrauktą kortelę nuo rankos - 200 taškų bauda.
Po varžybų visi gaus košės, arbatos.
Detalesnė informacija apie varžybas ir trasas bus paskelbta vėliau varžybų puslapyje www.s-sportas.lt.

 

SAUGUMAS:
Organizatoriai perspėja dėl saugumo rizikos – automobilių eismas nestabdomas, pagalbos ir teisėjų trasoje nebus, su laukiniais ir naminiais gyvūnais teks susitvarkyti patiems, medžiotojai bus informuoti.
Perspėjame ir rekomenduojame dalyviams patiems apsidrausti savo sveikatą ir gyvybę šių varžybų metu, nes organizatoriai to neįsipareigoja. Dalyviai laisva valia startuoja varžybose ir patys atsako už savo sveikatą ir saugumą.

Registracijos metu dalyviai pateikia pasirašytą dokumentą - ,,Sutikimą dėl Saugumo užtikrinimo ir dalyvio atsakomybės“ (už nepilnamečius pildo ir pasirašo tėvai/globėjai). Be šio dokumento startuoti nebus leidžiama. Sutikimo formą dalyviai privalo atsivežti į varžybas ir pateikti registracijos metu.
Šis dokumentas patvirtina, kad dalyvis dalyvauja varžybose savo rizika ir pilnai atsako už savo sveikatą, yra susipažinęs su varžybų taisyklėmis, žino ir laikysis kelių eismo taisyklių, yra fiziškai pilnai pasiruošęs trijų ar šešių valandų varžyboms.Informacija dėl varžybų teikiama tel.: +37069959194 arba svajunas@s-sportas.lt

 

Iki susitikimo spalio 28!

 

Komentarai