2017-10-29    Trumpa Vilnius Rogaining 2017 informacija

 

 VILNIUS ROGAINING 2017

 

VARŽYBŲ DATA IR VIETA:

2017.11.11 (šeštadienis). Varžybų centras – Saulėtekio stadionas. Starto vieta.

 

 

VARŽYBŲ TIKLAS:

Varžomasi komandomis, kurias sudaro du sportininkai. Komandos tikslas – per nustatytą laiką, naudojantis orientavimosi sporto žemėlapiu, surinkti kuo daugiau kontrolinių punktų. Punktai įvertinti skirtingu taškų skaičiumi. Daugiausia taškų surinkusi komanda tampa nugalėtoja.

 

Varžybos vykdomos 3 ir 6 valandų distancijose. Bėgikų, dviratininkų, moksleivių ir veteranų grupėse. Kiekviena komanda turi pasirinkti pagal amžių priklausančia grupę bei pagal pajėgumą išsirinkti norimą distanciją. Varžomasi vyrų, moterų ir mišriose komandose.

 

 

PROGRAMA:

 
REGISTRACIJOS TVARKA IR LAIKAS:


REGISTRACIJA

 

Būtina išankstinė registracija! Registracija su apmokėjimu priimama iki 2017-11-08 23.59 val. Registracijos mokestis mokamas registruojantis, Paysera sistemoje. Starto mokesčiai taip pat gali būti mokami pavedimu į organizatorių sąskaitą: Swedbanke LT777300010142244417, įmonės kodas 301742146, pavadinimas: "Sporto klubas S-Sportas" (mokėjimo išrašą nusiųsti petras@silva.lt) Apmokėjimas pavedimu turi būti atliktas ne vėliau nei 2017.11.08. Mokėjimo paskirtyje nurodyti Dalyvių pavardes, komandos pavadinimą ir grupę. 
Registracija varžybų vietoje galima, tik esant laisviems žemėlapiams.

 

 

Dėmesio! Varžybų vietoje dalyviai privalo pateikti užpildytą ir pasirašytą ,,Sutikimą dėl Saugumo užtikrinimo ir dalyvio atsakomybės“ (už moksleivius pildo tėvai). Be šio dokumento startuoti nebus leidžiama. Šis dokumentas patvirtina, kad dalyvis dalyvauja varžybose savo rizika ir pilnai atsako už savo sveikatą, yra susipažinęs su varžybų taisyklėmis, žino ir laikysis kelių eismo taisyklių, yra fiziškai pilnai pasiruošęs trijų ar šešių valandų varžyboms.


INVENTORIUS:

 

Visiems dalyviams privaloma turėti atšvaitus ar šviesą atspindinčią liemenę.
Rekomenduojama su savimi turėti lempą, pakrautą mobilų telefoną, kompasą, kuprinaitę, kreivimatį ar liniuotę. Startuojantiems dviračiais privaloma dėvėti kieto paviršiaus šalmą, ant dviračio privalo būti balta šviesa ir raudonas mirksiukas. Dviratininkams rekomenduojama turėti su savimi spyną, kad saugiau jaustumėtės kai kuriuose KP.
Varžybų vietoje bus galima įsigyti varžyboms reikiamo inventoriaus: MAXIM produkcijos, SILVA lempų, kompasų, kuprinaičių su gėrimo talpomis, termo drabužių bei kojinių.


Informacija dėl varžybų teikiama tel.: +37062024554, vilius@s-sportas.lt

Komentarai