2017-04-04    Žemaitijos taurės pirmas etapas - Plateliai

 MTB dviračių varžybų
ŽEMAITIJOS TAURĖ 2017
Platelių etapo INFORMACIJA


REZULTATAI
Užsiregistravusių dalyvių sąrašas.


ORGANIZATORIAI:
Orientavimosi sporto klubas „Versmė“, vyr. teisėjas Gintaras Domarkas
Kontaktai pasiteiravimui: tel.: 869855141., el. paštas: okversme@gmail.com

 

LAIKAS IR VIETA:
Balandžio 17 d., pirmadienis.

 

Varžybų centras: prie Platelių ežero, Plokštinės g. 3, Paplatelės km, Plungės raj., šalia poilsio namų-viešbučio „LINELIS“.
Nuoroda:ČIA


VARŽYBŲ PROGRAMA:

Varžybose gali dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio sportininkai, mėgėjai ir profesionalai, moterys ir vyrai, vaikai.

 

KLASIFIKACIJA PAGAL GRUPES:

 

DĖMESIO! Nuo šių metų stipriausi vyrai (Vyrai-Elitas, V18 ir V40) važiuos 2 ratus.


STARTO MOKESTIS IR REGISTRACIJA:


Starto mokesčiai sumokami registruojantis internetu.
Mažesnė registracijos kaina galioja iki balandžio 12 dienos 24valandos. (Registracija vėliau yra galima, tačiau taikomas brangesnis starto mokestis)

TRASA:

1 ratas - 27 km. (Vyr-Elitas, V18 ir V40 varžiuoja 2 ratus) 


KITA:

Šis Žemaitijos taurės etapas organizuojamas remiantis bendrais Žemaitijos taurės 2017 nuostatais. Lenktynių dalyviai už saugumą trasoje atsako patys. Visiems Lenktynių dalyviams privalomi dviratininko šalmai. Dalyviai, sumokėję starto mokestį, patvirtina, kad su saugumo taisyklėmis dviračių varžybų metu susipažinę, kad jų laikysis, kad yra pilnai pasiruošęs fiziškai ir dvasiškai startuoti dviračių varžybose ir dviratis yra pilnai techniškai tvarkingas. Visi Lenktynių dalyviai prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant griūtis, traumas, susidūrimus su žiūrovais, gyvūnais, stovinčiomis ar judančiomis transporto priemonėmis, kitais įrengimais (statiniais) ar trasoje esančiais objektais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimų Lenktynėse.

 

SVARBI INFORMACIJA DĖL ATVYKIMO:

 

Šiuo metu Kelyje Tauragė - Mažeikiai (kelio Nr. 164) vyksta labai intensyvūs kelio remonto darbai prie Plungės: asfalto danga daug kur išardyta, stovį eismą reguliuojantys šviesoforai, situacija kasdien keičiasi. Remontuojama apie 12 km kelio ruožo. Nors varžybų dieną intensyvūs darbai nevyks, bet lenktynių dalyviams teks sugaišti laiko įveikiant tvarkomą kelio ruožą. Kad išvengti netikėtumų siūlome tokius apvažiavimo variantus:

- Atvykstantiems iš Panevėžio, Šiaulių, siūlome pravažiavus Telšius (apie 9 km) sukti link Alsėdžių, ir pravažiavus šį miestelį toliau važiuoti keliu Alsėdžiai-Plateliai (kelio Nr. 2302) iki varžybų vietos. Visas kelias asfaltuotas. Šiuo maršrutu patariama važiuoti ir iš Vilniaus, ypač gyvenantiems šiaurinėje sostinės dalyje.

- Atvykstantiems iš Klaipėdos (Palangos) siūloma iškart važiuoti pro Kretingą ir prieš Karteną sukti link Kūlupėnų (kelio Nr. 226), toliau pro Salantus (kelio Nr. 2302), Gintališkę, Platelius važiuoti iki varžybų vietos. Visas kelias asfaltuotas. Nuo Gintališkės iki Platelių (apie 5 km) asfalto danga labai siaura, vietom pavojinga.

- Atvykstantiems iš Tauragės, Kauno autostrada ir pasukus pro Rietavą lieka variantas pravažiuoti visą remontuojamą ruožą arba važiuoti per Plungės miestą (čia lieka rizika, kad mieste gali būti uždaryta geležinkelio pervaža) iki Šiauliai-Palanga kelio, toliau pasukti žvyrkeliu Nr. 3219 (apie 8 km žvyro dangos) iki kelio Pauošniai-Plateliai (kelio Nr. 3202), toliau važiuoti pro Beržorą, Platelių miestelį iki varžybų vietos.

 

 

Komentarai