2016-09-17    Finalinio Žemaitijos taurės Šiaulių etapo informacija ir registracija

 
MTB dviračių varžybų ŽEMAITIJOS TAURĖ 2016 Šiaulių etapo INFORMACIJA

 

REGISTRACIJA

Užsiregistravusių dalyvių sąrašas.

 

ORGANIZATORIAI:
Sporto klubas „S-Sportas“.
Varžybų vyr. teisėjas - Svajūnas Ambrazas
Kontaktai pasiteiravimui: tel.: 8-69959194

LAIKAS IR VIETA:
Spalio 9 d. sekmadienis.
ŽALGIRIO sporto bazė, Bubiai, Šiaulių rajonas.
Nuoroda:ČIA

 

 

VARŽYBŲ NUOSTATAI:

Nuoroda į nuostatus.


VARŽYBŲ PROGRAMA:
9.00 – 16.00 Varžybų miestelio darbo laikas
9.00 – 12.00 Registracija, starto paketų išdavimas
11.25 Vaikų startas, apdovanojimas
12.00 PAGRINDINIS STARTAS
14.30 Apdovanojimai

Varžybose gali dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio sportininkai, mėgėjai ir profesionalai, moterys ir vyrai, vaikai.

 

KLASIFIKACIJA PAGAL GRUPES:


STARTO MOKESTIS IR REGISTRACIJA:

 

Starto mokesčiai sumokami registruojantis internetu. Registracija
Taip pat galima sumokėti grynais „S-Sporto“ parduotuvėse Šiauliuose arba susisiekus su etapo vyr. Teisėju.

KITA:

Kiekvienas dalyvis registruodamasis bei sumokėjęs starto mokestį patvirtina, kad sutinka su šiais nuostatais ir prisiima pilną atsakomybę už savo veiksmus ir jų pasekmes varžybų metu. Dalyviai patys atsako už savo turtą ir sveikatą, materialinę ir kitokią žalą sau ir aplinkiniams, susijusią su dalyvavimu renginyje. Dalyviai neturi jokių pretenzijų lenktynių organizatoriams dėl nelaimingų atsitikimų ar materialinių nuostolių.
Savo sveikatos ir turto draudimu dalyviai rūpinasi asmeniškai. Organizatoriai dalyvių turto ir sveikatos draudimu neužsiima, renginio metu nedraudžia. Registracijos metu draudimo organizatoriai nereikalauja.

Dalyviams privalomi šalmai ir techniškai tvarkingi dviračiai, rekomenduojame visiems dėvėti dviratininko pirštines. Dviračių pasirinkimas laisvas, rekomenduojami MTB ir kroso dviračiai. Dviračiai trasoje privalo važiuoti su numeriu.
Trasoje dalyviai privalo laikytis dešinės pusės. Draudžiama trukdyti greitesniems dalyviams, lenkiantiems kairiąja puse. Dalyviai, sąmoningai trukdę kitiems dalyviams, bus diskvalifikuoti.

Visi Lenktynių dalyviai prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant griūtis, traumas, susidūrimus su žiūrovais, gyvūnais, stovinčiomis ar judančiomis transporto priemonėmis, kitais įrengimais (statiniais) ar trasoje esančiais objektais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimų Lenktynėse.
Dalyviams važiuojant trasoje draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais. Dalyviams draudžiama naudotis kita garso atkūrimo įranga (ausinukais), kuri gali trukdyti išgirsti dalyvių, teisėjų ar reguliuotojų įspėjimus ar nurodymus.
Dėl techninių ar kitų kliūčių trasoje sustoję dalyviai privalo pasitraukti nuo kelio ir netrukdyti kitiems dalyviams.
Greitosios medicinos pagalbos postas veiks starto/finišo vietoje. Kitais neatidėliotinos pagalbos atvejais būtina skambinti bendrosios pagalbos centrui tel. 112 ir imtis būtinų pirmosios pagalbos suteikimo veiksmų. Dalyviai, galintys suteikti pirmąją pagalbą, privalo tai padaryti.

 

TRASA:

 

Komentarai