2016-03-26    Įkūnytas tobulumas - Asics MetaRun

 

Įkūnytas tobulumas
Metarun


Asics kartu su Asics Sporto institutu norėdami sukurti geriausius ilgų distancijų bėgimo batelius, pasitelkė ilgametę patirtį bei naujausias technologijas. Šiandien, jie didžiuodamiesi pristato ASICS MetaRun bėgimo batelius.


Jokių limitų…


MetaRun pagaminti pasitelkiant naujausias technologijas, kurios leido sukurti batelius prisitaikančius prie jūsų individualaus bėgimo stiliaus. Išbandykite, ir įsitikinsite patys.
MetaRun bateliai ne tik pakelia bėgimo batelių kokybės kartelę, o sulaužo visus iki šiol galiojusius standartus. Bėgimo batelių ateitis – jau čia.


Daugiau amortizacijos
Mažesnis svoris


Naujoji pado intarpo puta specialiai sukurta Asics Sporto institute – FlyteFoam. FlyteFoam yra žymiai lengvesnė - net 55% už rinkoje esantį standartą. FlyteFoam – ne tik nepaprastai lengva, bet ir „protingai“ amortizuojanti. Medžiaga kiekvieną kartą po pėdos smūgio grįžta į savo originalią formą, kad suteiktų optimalų komfortą nuo bėgimo pradžios iki finišo linijos.

 

 

Ilgai išliekantis
Stabilumas


Batelių padas sutvirtintas anglies pluošto medžiaga. Dviejų dalių AdaptTruss MetaRun bateliams suteikia nepaprastą stabilumą bei lankstumą. MetaRun laisvai lankstysis, bet tvirtai laikys padą, jei koją pernelyg pakryptų netaisyklingai. Tvirtumas išliks nepaisant kilometrų skaičiaus...

 


Asmeniškai pritaikomas
Kulno įtvaras


Nesvarbu ar bėgate 10 km varžybose ar tiesiog mankštinatės, naujasis X-formos kulno įtvaras tvirtai laikys jūsų čiurnos kauliuką. Dėka „formą prisimenančios“ putos, MetaRun suteiks asmeninį kulno pritaikymą, kaskart apsiavus batelius.

 

 

Suprojektuoti, kad priglustų
Kaip kojinė


Naujasis vieno sluoksnio viršutinis tinklelis sumažiną trintį tarp pėdos ir vidinės batelių dalies, todėl sukuriamas ypatingai malonus batelių dėvėjimo pojūtis. Unikali uždarų ir atvirų medžiagos bangelių kombinacija pagerina batelių lankstumą ir ilgaamžiškumą.

 


Aukščiausio lygio
Amortizacija


Inovatyvus Asics high-tech GEL® amortizacijos panaudojimas naujomis formomis ir tikslesniu išdėstymu sukuria neprilygstamą amortizaciją. Asics pristato X- GEL™ technologija.

 


 Geriausi iš geriausių - jau gali būti ir tavo...

 

 

 
Komentarai