2015-11-30    Sveikiname įveikus Vilnius Rogaining 2015

 

Pasibaigus varžyboms norime nuoširdžiai padėkoti visiems dalyvavusiems - Jūs sukūrėte nuostabią sportinę šventę, gražią šeštadienio popietę, "karžkur viduryje miško". Tikimės, kad turite ką papasakoti ir kuo pasigirti draugams bei kolegoms - nes tikrai ne kiekvienas turi ryžto įveikti šį iššūkį. Viliamės, kad pamatysime Jus ir kitais metais Vilnius Rogaining 2016!

 

 

Pasibaigus varžyboms siunčiame Jums visas reikalingas nuorodas:

 

Rezultatus visada galėsite pamatyti DB Topo duomenų bazėje. Čia galite matyti ne tik komandų taškus ir rezultatą, bet ir tarpinius laikus. Tarpinių laikų lentelėje matosi, kokia seka komandos rinko kontrolinius punktus ir kiek laiko sugaišo bėgant/minant į kiekvieną kontrolinį punktą.

 

Kviečiame pasigrožėti nuostabiomis Donato Lazausko nuotraukomis, bei užmesti akį į mūsų kolektyvo darytas nuotraukas.

 

Trumpas video iš varžybų vietos.

 

Taip pat, labai laukiame jūsų atsiliepimų. Kaip organizatoriai, norime tobulėti ir ateinančiais metais surengti dar geresnes varžybas, todėl Jūsų nuomonė mums gyvybiškai svarbi. Ją išreikšti galite tiek mūsų Facebook paskyroje, tiek ir elektroniniu paštu: gabriele@s-sportas.lt.


Norime dar kartą padėkoti mūsų rėmėjams "
AkvaTechnika", kurie suteikė šildomą palapinę. Turint tokį "namą" joks šaltukas nebaisus!

 

Mes jau pradedame ruoštis sekančiam Vilnius Rogaining 2016, O iki tol, gerų treniruočių ir iki susitikimo kitose varžybose!

 

 

Komentarai