2010-07-26    Inov-8™ laimi Gold OutDoor Industry Award

Kroso batelių gamintojas inov-8™ laimi Gold OutDoor Industry Award su savo naujuoju produktu bare-grip™ 200


Kasmetinėje parodoje skirtoje Outdoor produktų gamintojams, kurioje pristatomos rinkos naujienos, kompanija inov-8’s™ sulaukė aukščiausio įvertinimo - Gold Industry Award naujajam bare-grip™ 200 kroso bateliui.
Tai pirmasis auksinis įvertinimas inov-8™, bet jau trečias per pastaruosius keturis metus kai dalyvaujama OutDoor Show. Ankstesniais metais gerų įvertinimo susilaukė OROC™ batelis orientacininkams (2009) ir H2Orizontal™ 2L gėrimo sistema (2007).
Auksas suteikiamas naujam produktui, kuriame įdiegta daugiausiai inovacijų. Vertinimo komisijos nariai buvo sužavėti radikaliais sprendimais pritaikytais bare-grip™ 200 bėgimo bateliuose.
“bare-grip™ 200 yra ypatingas kroso batelis. Vidinė pado dalis pašalinta, todėl sportininkas jaučiasi kaip bėgtų basas, tačiau apsauga ir sukibimas su danga išlieka.. Todėl su bare-grip™ 200 visa kojų jėga ir greitis dar greičiau pasiekia gruntą. Kadangi koja yra arčiau grunto, yra stabilesnė, o bato profilis žemesnis, grunto nelygumai yra jaučiami geriau ir sumažėja traumų tikimybė, nes bėgikas greičiau gali reaguoti į pasikeitimus po kojomis. Vidinės padelio dalies ir kitų amortizuojančių savybių nebuvimas leidžia džiaugtis ”grynu” bėgimu”.

Komentarai