2015-02-02    Savaitgalio Race Report

Estijos OSS čempionate pirmą dieną sportininkai varžėsi vidutinėje trasoje. Ignas Ambrazas vaikinų 18 amžiaus grupėje iškovojo 1 vietą, Svajūnas Ambrazas vyrų 45 amžiaus grupėje iškovojo 1 vietą, Gabrielė Keinaitė moterų elito grupėje – 4 vieta.
Vidutinės trasos rezultatai

Antrą dieną sportininkai varžėsi ilgoje distancijoje. Dėl lietaus ir šilto oro dalis trasos liko be sniego. Ignas Ambrazas vaikinų 18 amžiaus grupėje liko 9 vietoje, Svajūnas Ambrazas vyrų 45 amžiaus grupėje iškovojo 1 vietą, Gabrielė Keinaitė moterų elito grupėje – 4 vieta.
Ilgos trasos rezultatai

Sekmadienį Lenkijos miste Goldapėje vyko tradicinės Bieg Jacwingow varžybos. Sportininkai varžėsi 20km laisvu stiliumi distancijoje. Vyrų grupėje nugalėjo Janowski Kapcer (Bialostok) (50.23). Antroji vieta atiteko Marijui Rindzevičiui (skigo.lt) (54.58), trečioje vietoje Petras Andrašiūnas (55.33). Donatas Mickus užėmė 8 vietą (57.40).