2015-01-26    Sėkmingi startai savaitgalio varžybose

Savaitgalį dalis komandos narių startavo orientavimosi sporto slidėmis varžybose, Madonoje (Latvija).
Moterų elito grupėje pirmą vietą iškovojo Gabrielė Keinaitė. Ji 2 dienų sumoje aplenkė Latvijos atstovę Valdmane Liga ir 3 vietoje likusią Ramunę Arlauskienę.

Vyrų 45 amžiaus grupėje pirmą vietą iškovojo Svajūnas Ambrazas, o vaikinų 18 amžiaus grupėje Ignas Ambrazas - 2 vietą.

Rezultatai

Tuo pat metu Lenkijoje vykusiose slidinėjimo varžybose Dainius Kiela iškovoję 5 vietą. Jis 10 km laisvu stiliumi distancijoje užtruko 28.44 ir iš visų Lietuvos atstovų parodė 2 geriausią laiką. Nugalėjo Janowski Kacper, trasą įveikęs per 26 minutes ir 4 sekundes. Antroje vietoje buvo Marijus Butrimavičius (26.14), trečias - Wójcicki Krzysztof (27.18).