2014-11-29    Fischer Racing centras

 

 

Jau nuo praėjusios žiemos esame vienintelis Fischer Racing centras Lietuvoje. Tai mūsų profesionalumo pripažinimas! Todėl drąsiai kviečiame slidinėjimo entuziastus apsilankyti pas mus ir įsigyti Fischer slidinėjimo inventoriaus. Patyręs personalas padės išsirinkti ir sukomplektuoti tinkamą inventorių Jums.


 

Lygumų slidinėjimo srityje esame specialistai galintys:

 

  • Išrinkti klasikines slides su specialią įranga, kurios pagalba pamatuojama slidės atsispyrimo zona, nustatoma ar slidės yra tinkamos Jūsų svoriui.
  • Išrinkti ir užsisakyti Fischer Speedmax skate ir classic slides. Tai naujausios kartos slidės, kurias naudoja profesionalai. Jos ypatingos tuo, kad yra gaminamos „šaltuoju“ būdu, kas leidžia išsaugoti slystamojo paviršiaus plastiko molekules. Tai suteikia geresnį slydimą.

 

Kalnų slidinėjimo entuziastams suteikiame galimybę įsigyti Fischer Vacuum Fit batus. Tai specialūs batai, kurių išorinė apatinė bato dalis suformuojama išskirtinai pagal Jūsų pėdą. Visi batai su Soma Tec technologija - bato viduje pėdos priekis šiek tiek pasuktas į išorę, ir sudaroma natūralios stovėsenos būsena. Slidinėjant tai leidžia sumažinti apkrovą sąnariams ir lengviau valdyti slides.

 

 

 

 

 

Taip pat primename, kad šią savaitę parduotuvėje "Maratonas" vyks nemokamas slidžių ruošimo seminaras. Nuoroda į programą ir daugiau informacijos: ČIA

Komentarai