2014-10-15    Apranga ir aksesuarai Rogainingui

 

 

Rogainingas - 6 valandų varžybos, todėl joms būtinas ne tik fizinis pasiruošimas bet ir tinkama apranga. Siūlome jums rinktis patikimus ir profesionalų dažnai naudojamus produktus. Salomon bėgimo apranga ir bateliai, Craft apranga dviratininkams bei Mavic antbačiai, Craft termo apranga, Silva lempos bėgikams ir dviratininkams, Maxim energiniai maisto papildai, Silva kompasai, Salomon kuprinės - šie produktai yra Nr. 1 multisporto pasaulyje.

 

Išbandyk!

 

Bėgikams siūlome rinktis patogius, išbandytus rūbus ir batus. Lietaus ir vėjo nepraleidžianti Salomon S-Lab Bonatti WP striukė neleis Jums sukaisti, o kartu apsaugos nuo šalčio. Salomon Speedcross 3 CS bateliai - geriausias pasirinkimas, kai reikalingas puikus sukibimas su gruntu, nepralaidumas drėgmei ir patogumas. Na, o paskutinėmis valandomis geriausiai kelią nušvies Silva Power Trail galvos lempa.

Dviratininkams svarbiausia apsisaugoti nuo žvarbaus lapkričio vėjo. Craft Active Siberian striukė nepraleis vėjo ir vandens, dėl to lengvai išlaikysite kūno šilumą. Pėdas nuo vėjo, vandens ir purvo apsaugos Mavic Trail H2O antbačiai. O Silva Pave lempa dviratininkams leis nemažinant greičio tamsoje pergalingai finišuoti.
 

Puikiam startui reikalingi ir pagrindiniai aksesuarai. Silva Race Jet kompasas visada rodys Jums teisingą kryptį. Neišalkti ir palaikyti organizmo energiją padės Maxim energiniai maisto papildai. Esant žemesnei oro temperatūrai pravers Craft Hybrid pirštinės, kurios leidžia turėti tiek funkcionalias pirštuotas, tiek kumštines pirštines. Kokybiška Craft Active Extreme termo apranga palaikys optimalią kūno temperaturą, o visus reikalingus aksesuarus galėsite patogiai neštis Salomon Skin Pro 14+3 kuprinėje.

 

Primename, kad iki Rogainingo Silva lempoms taikomos ypatingos kainos! Nepraleisk progos.

Komentarai