2014-09-29    MTB Maratonų taurės finalas

Paskutiniame etape stipriausi savo grupėse buvo Augustas Marcinkevičius (M18 grupė, 9 vieta bendroje įskaitoje, 2.12.13)ir Rima Lukoševičienė (W50grupė), antrą vietą iškovojo Dainius Kiela (M40 grupė, 24 vieta bendroje įskaitoje, 2.19.18).

Vyrų Top įskaitoje komandą išlaikė 4 poziciją. Anykščių etape taškus pelnė Donatas Mickus (M19 grupė, 13 vieta bendroje įskaitoje, 2.16.09), Petras Andrašiūnas (M19 grupė, 23 vieta bendroje įskaitoje, 2.19.17) ir Dainius Kiela (M40 grupė, 24 vieta bendroje įskaitoje, 2.19.18).

Top įskaitoje nugalėjo TopTeam – Dviratis Tau komanda, antri liko MTBCC team, trečioje vietoje – Velomanija-Niskama komanda.

Greičiausias sekmadienį buvo TopTeam – Dviratis Tau atstovas Andrejus Dolgovas. Jis trasą įveikė per 2 valandas 10 minučių ir 58 sekundes. Antra vieta atiteko Eiamantui Gudiškiui iš Velomanijos komandos (2.10.59), trečia – Šarūnui Pacevičiui iš MTBCC komandos (2.11.05).