2014-08-03    Žemaitijos taurės Platelių etapas

Rezultatai: čia

REGISTRACIJA

 

Nuostatai

 

Informacija:


Tai 3 Žemaitijos MTB taurės etapas
Tai 9 „S-Sportas“ taurės etapas

LAIKAS: 2014 m. rugpjūčio 3 d., sekmadienis

VIETA: varžybų centras prie Platelių jachtklubo, Ežero g. 40, Plateliai, Plungės raj. Varžybų centras.
Koordinatės: 364969, 6214888 (LKS), 56.048936, 21.832431 (WGS), 56° 2′ 56.17″, 21° 49′ 56.75″ (WGS)

PROGRAMA:
10.00 – 12.00 – Registracija varžybų centre
11.00 – Vaikų startas. Visi vaikai startuoja kartu, trasa 2,5 km.
12.00 – Pagrindinis lengtynių startas. Startuoja visi dalyviai kartu, trasa 40 km.
12.15 – Naujiena. „Draugų žygis“. Startuoja visi dalyviai kartu, trasa 24 km.
14.30 – Apdovanojimai
15.00 – Miško vaišės

DALYVIAI: Lengtynėse gali dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio sportininkai, mėgėjai ir profesionalai, moterys ir vyrai, vaikai.
Klasifikacija pagal grupes:
Grupė Grupės aprašymas Apdovanojimai
VM12 Vaikai, gimę 2002 ir jaunesni Visi
V14 Berniukai, Gimę 2000 – 2001 metais 1-3 vietos
M14 Mergaitės, Gimusios 2000 – 2001 metais 1-3 vietos
V16 Berniukai, Gimę 1998 – 1999 metais 1-3 vietos
M16 Mergaitės Gimusios 1998 – 1999 metais 1-3 vietos
V18 Jaunuoliai, Gimę 1996 – 1997 metais 1-3 vietos
M18 Jaunuolės, Gimusios 1996 – 1997 metais 1-3 vietos
V-Elite Vyrai 1-10 vietos
M-Elite Moterys 1-5 vietos
V-31 Vyrai-mėgėjai, Gimę 1975 – 1998 metais 1-3 vietos
M-31 Moterys-mėgėjos Gimusios 1998 ir vyresnės 1-3 vietos
V-40 Vyrai, Gimę 1965 – 1974 metais 1-3 vietos
V-50 Vyrai, Gimę 1955 – 1964 metais 1-3 vietos
V-60 Vyrai, Gimę 1954 metais ir vyresni 1-3 vietos
„Draugų žygis“ Naujiena Visi Visi atminimo medaliais
Klasifikacija pagal komandas:
Sportinių komandų įskaita – komandoje iki šešių sportininkų, rezultatui imami keturi geriausi. Kiekvienam etapui registruoti komandą reikia iš naujo, sportininkų sudėtis gali keistis. Per sezoną tas pats sportininkas negali atstovauti dviem komandom.
Sporto parduotuvių komandų įskaita – komandoje iki penkių sportininkų, rezultatui imami trys geriausi. Sportininkai turi dirbti toje įmonėje
Mėgėjų komandų įskaita - neribotas sportininkų skaičius. Rezultatai skaičiuojami pagal įveiktų kilometrų skaičių.

 

REGISTRACIJA: Išankstinė registracija internetu  Po paskutinio trečiadienio iki varžybų, registracija galima tik elektroniniu paštu: info@tengris.lt

 

STARTO MOKESTIS:

                                                   Suaugusieji                                                       Moksleiviai ir               VM60                                        MV12 Vaikai (1km)
iki trečiadienio  ketvirtadienį - sekmadienį iki trečiadienio ketvirtadienį-sekmadienį          
25Lt 30Lt 15Lt 20Lt 5Lt

 


Trijų ir daugiau asmenų šeimoms taikoma 20% nuolaida (būtina pažymėti registruojantis). Už komandinę įskaitą atskiro starto mokesčio nėra (mokama tik už komandos narių startus).
Starto mokesčiai mokami grynaisiais varžybų vietoje arba pavedimu į organizatorių sąskaitą:DNB banke LT914 0100 4300 0021 728.
Dalyviai, sumokėję starto mokestį, patvirtina, kad su saugumo taisyklėmis dviračių varžybų metu susipažinę, kad jų laikysis, kad yra pilnai pasiruošęs fiziškai ir dvasiškai startuoti dviračių varžybose, o dviratis yra pilnai techniškai tvarkingas.

 

LENKTYNIŲ DALYVIO ATMINTINĖ:
• Pagrindinių lenktynių dalyviai startuoja visi kartu iš starto zonos.
• Lenktynėse užsiregistravus virš 200 dalyvių starto zona bus padalinta ir startas vykdomas iš starto koridorių, kuriuose startuoti leidžiama tik dalyviams su nurodytais starto numeriais. Startas iš kito starto koridoriaus baudžiamas dalyvio diskvalifikavimu.
• Lenktynėse naudojama elektroninė laiko registracijos sistema WINNING TIME. Dalyviai privalo pritvirtinti prie dviračių rėmų specialius daviklius (pagal pateiktą instrukciją), kurių dėka nustatomas jų trasos įveikimo laikas ir tarpiniai laikai. Po finišo daviklį su laikikliu privaloma grąžinti organizatoriams. Praradus daviklį, dalyvis turi sumokėti 170 litų kompensaciją.
• Dalyviai pažymėta trasa turi įveikti visą pasirinktą distanciją. Dalyviai neteisėtai sutrumpinę distanciją ir (arba) nepravažiavę visos trasos per varžyboms skirtą laiką, diskvalifikuojami.
• Dalyviai, judantys trasoje pašalinių pagalba yra diskvalifikuojami.
• Visų grupių dalyvių finišo laikas fiksuojamas kertant finišo liniją ir naudojant Sistemą, o dalyvio užimta vieta (absoliuti ir amžiaus grupėje) – naudojant Sistemą, finišo teisėjų, prireikus, ir fotofinišo duomenis.
• Nugali pirmas visą lenktynių distanciją įveikęs ir finišo liniją kirtęs grupės dalyvis.
• Lenktynių išankstiniai rezultatai paskelbiami finišo vietoje. Preliminarūs rezultatai skelbiami varžybų vietoje ir www.dbtopas.lt/varzybos. Galutiniai rezultatai skelbiami iki ketvirtadienio ryto tinklapyje www.s-sportas.lt.
• Sporto grupės išankstinius rezultatus apskųsti galima tik raštu pateikiant skundą Lenktynių teisėjams. Skundai priimami po skundžiamo įvykio praėjus ne daugiau kaip 30 minučių ir sumokėjus 100 litų užstatą, kuris grąžinamas, jeigu skundas yra patenkinamas. Vaikų, Mėgėjų grupių rezultatai neskundžiami, tačiau apie pastebėtus taisyklių pažeidimus siūloma pranešti teisėjams žodžiu ar pateikiant foto-video medžiagą.
• Lenktynių dalyviai už saugumą trasoje atsako patys.
• Visiems lenktynių dalyviams privalomi dviratininko šalmai. Rekomenduojama dėvėti dviratininko pirštines.
• Visi Lenktynių dalyviai prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant griūtis, traumas, susidūrimus su žiūrovais, gyvūnais, stovinčiomis ar judančiomis transporto priemonėmis, kitais įrengimais (statiniais) ar trasoje esančiais objektais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimų lenktynėse.
• Lenktynių metu trasoje automobilių eismas nėra pilnai apribotas.
• Pagrindinę dalyvių grupę lenktynių metu lydi saugos motociklas ar keturratis, o pavojingose vietose ir policijos ekipažas.
• Lenktynių dalyviai turi būti pasiruošę įveikti trasoje atsiradusias kliūtis, įspėti apie jas kitus dalyvius.
• Dalyviams važiuojant trasoje draudžiama naudotis mobiliaisiais telefonais (galima tik sustojus ir pasitraukus iš trasos), bei kita garso atkūrimo įranga (ausinukais), kuri gali trukdyti išgirsti dalyvių, teisėjų ar reguliuotojų įspėjimus ir nurodymus.
• Dėl techninių ar kitų kliūčių trasoje sustoję dalyviai privalo kuo skubiau pasitraukti nuo kelio ir netrukdyti kitiems dalyviams.
• Medicinos pagalbos postas veiks varžybų centre. Kitais neatidėliotinos pagalbos atvejais būtina skambinti varžybų vyr. teisėjui arba bendrosios pagalbos centrui tel. 112 ir imtis būtinų pirmosios pagalbos suteikimo veiksmų. Dalyviai, galintys suteikti pirmąją pagalbą, privalo tai padaryti.
• Lenktynių dalyviams techninė pagalba trasoje iš šalies negali būti suteikta (trasoje esančio komandos personalo ir pan.).
• Jeigu dalyvis dėl techninio gedimo ar kitos priežasties nebegali pabaigti pasirinktos distancijos, jis savarankiškai pasišalina iš trasos netrukdydamas kitiems dalyviams, prireikus kreipiasi į artimiausią teisėją ar eismo reguliuotoją dėl pristatymo į varžybų centrą vietą.
• Nebaigusio distanciją dalyvio rezultatai nevertinami, o finišo protokole prie tokio dalyvio pavardės daromas įrašas „nebaigė“.

 

ORGANIZATORIUS: Orientavimosi sporto klubas „Versmė“, vyr. teisėjas Gintaras Domarkas.
Informacija tel.: 869855141, el. paštu okversme@gmail.com


Kviečiame linksmai ir sveikai praleisti sekmadienio popietę ir vakarą!

 

 

 

Komentarai