2013-10-14    Svajūnui Ambrazui pasaulio OSKD čempionato bronza!

Penktadienį sportininkai varžėsi vidutinėje distancijoje. Svajūnas V40 grupėje užėmė aukštą 4 vietą, o iki medalio pritrūko vos 7 sekundžių. Karolina Mickevičiūtė moterų elito grupėje užėmė 16 vietą, o Margus Hallik - 30 vietą.

Šeštadienį sportininkai varžėsi ilgoje distancijoje. V40 grupėje bronzos medalį iškovojo Svajūnas Ambrazas. Jis trasoje užtruko 1 valandą 48 minutes ir 10 sekundžių. Nugalėjo portugalas Carlos Simoes (1,43,27), antroje vietoje liko Rusijos atstovas Maxim Zhurkin (1,46,45). Tai buvo trečiasis Svajūno medalis šį sezoną Pasaulio veteranų čempionatuose: žiemą Pasaulio veteranų OSS čempionate iškovotas sidabras, o vasarą Pasaulio veteranų OS čempionate – auksas.

Karolina Mickevičiūtė ilgoje distancijoje užėmė 23 vietą, o Margus Hallik – 26 vietą.

Sekmadienį vyko sprinto rungtis. Joje Svajūnas užėmė 6 vietą.