2013-07-16    Savaitgalio „Race report“

S-Sporto komanda ir toliau sėkmingai varžosi Lietuvos MTB Maratonų taurėje. Dainius Kiela V40 grupėje šiame etape užėmė 3 vietą, o stabilus Donato Mickaus, Mindaugo Kašietos ir Simo Kondroto pasirodymas dar tvirčiau sustiprino komandos pozicijas 4 vietoje Top komandinėje įskaitoje.

Maratonų taurės rezultatai čia.

Trakų triatlono varžybose komandinėje estafetėje S-Sporto komanda užėmė 2 vietą. Volodko Vladimir, Kukta Robertas ir Križinauskas Justinas nusileido tik Panevėžio triatlono klubo komandai. Individualioje rungtyje (1,5 km plaukimas, 40 km dviratis ir 10 km bėgimas)geriausiai pasirodė Vachteris Gediminas užėmęs 13 vietą.

Triatlono rezultatai čia.

Estijoje vyko Baltijos šalių OSKD čempionatas. Kartu su juo vyko ir Estijos čempionatas. Vyrų Elito grupėje 4 vietą užėmė klubo legionierius iš Estijos Margus Hallik, 5v. – Petras Andrašiūnas. Merginų 18 grupėje varžovėms jokių šansų nepaliko Viktorija Michnovič.

Baltijos šalių OSKD čempionato rezultatai čia.