Sėkmė MTB maratonų taurėje

 Savaitgalį S-Sporto klubo nariai dalyvavo Lietuvos MTB maratonų taurės varžybose Vilniuje. Komandos sudėtis dėl kitų tuo pat metu vykstančių sporto renginių buvo sumažėjusi. Tuo pat metu Suomijoje vykstančiose didžiausiose orientavimosi sporto estafetėse "Jukola" startavo Donatas Mickus , Svajūnas Ambrazas ir Ignas Ambrazas bei Vaidas Jurgaitis, o į Europos OSKD čempionatą išvykęs Petras Andrašiūnas.

(nuotraukos: Donatas Lazauskas, Saulius Baniulis, Tautvydas Banelis)


Dainius Kiela buvo stipriausias vyrų 40 grupėje, o nuo nugalėtojo Andrejaus Dolgovo atsiliko 7 min. Stipriai pravažiavo ir Simas Kondrotas V19 grupėje užėmęs 12 vietą ir nuo nugalėtojo atsilikęs virš 4 minučių. Komandai taškus pelnęs Mindaugas Kašieta liko 31 pozicijoje ir trasą įveikė per 2 val. 10min. (apie 12 minučių lėčiau nei nugalėtojas).


Šis stabilus mūsų sportininkų pasirodymas ir kitų komandų techninės problemos mums leido pakilti į 4 vietą komandinėje Top įskaitoje. Joje šiuo metu tvirtai pirmauja kauniečių Velomanijos-Niskamos komanda, o paskui juos seka SP Umarai ir Vasarė-Kenda team komandos.

 

Sekančios varžybos mūsų sportininkams  - Lietuvos dviračių čempionatas Utenoje ir orientavimosi sporto daugiadienės varžybos Druskininkuose "Takas"

Komentarai