2012-09-09    16 000 žingsnių per dieną priverčia pamiršti kelią pas gydytoją!

Esant antsvoriui, mažam fiziniam aktyvumui, dažnom stresinėm situacijom, sveikatos sutrikimai tampa nuolatiniai gyvenimo palydovai. Todėl norint išvengti daugelio ligų, fizinis aktyvumas yra būtinas. Užtenka pradėti nuo paprasčiausio pratimo – vaikščiojimo!


Mūsų specialistai rekomenduoja kasdien nueiti apie 16 000 žingsnių, puikiai sveikatai palaikyti. Tuo tarpu nesportuojantis ir dirbantis biure žmogus įveikia kelis kartus mažesnį atstumą. Manote, neįmanoma pasiekti tokios dienos normos dirbantiems sėdimą darbą? Net ir eidami iki kolegos kabineto, jūs jau žingsniuojate. O jei dar vietoj to, kad rinkdamiesi automobilį vykdami į darbą ar prekybos centrą dažniau eitumėte pėstute, rekomenduojama dienos norma taptų lengvai įveikiama.


Fizinis aktyvumas – pirmas žingsnis sveikatos stiprinimo link. Belieka atkreipti dėmesį į savo mitybą, poilsio rėžimą, taisyklingą laikyseną dirbant sėdimą darbą ir galėsite ilgai džiaugtis puikia sveikata, padidėjusiu darbingumu, geresne emocine būkle.


Tad registruokite darbuotojų kolektyvą trumpai, nuotaikingai ir informatyviai paskaitai – diskusijai „Nes gyvenimo kokybė slypi stubure ir turėsite dvigubą naudą - sužinosite pagrindinę ir svarbiausią informaciją apie sveikatą, jos stiprinimo būdus bei gausite SILVA žingsniamatį DOVANŲ visam darbuotojų kolektyvui!


Judėkite , o SILVA žingsniamačiai suskaičiuos nueitą kelią! Taip būsite visada tikri, jog kasdien nueinate pakankamą kiekį žingsnių, užtikrinančių puikią savijautą, padidėjusį darbingumą ir gerą emocinę būklę.


Dėl šio puikaus pasiūlymo galite kreiptis tel. 8 646 76338 arba el.p. info@sveikatossala.lt
Daugiau informacijos apie informatyvias paskaitas rasite čia.


 

Komentarai