2012-08-29    Red Bull Dolomitenmann komanda

Rezultatai: čia 

Varžybų akimirkos: 1 

Pirmuoju bėgimo etapu į kalną startuoja dar nė karto nenugalėtas bėgimo kalnais čempionas Svajūnas Ambrazas. Jis pernai metais varžybose atbėgo 17'as ir gavo 24 reitingo taškus. Toje pačioje rungtyje dalyvavęs 7 kartus bėgimo kalnais (World Mountain Running Trophy) čempionu tapęs Naujosios Zelandijos sportininkas Jonathan Craig Wyatt pernai metais grįžo 2-oje vietoje.

 

Estafetė bus perduota parasparnio pilotui Grigorijui Orlovui. Jis 2005m užėmė 4 vietą pasaulio čempionate, o 2008m Europos parasparnių čempionate iškovojęs 3 vietą. Jam reikės perduoti estafetę irkluotojui, bet prieš tai jis turės kirsti du kalnų slėnius su nusileidimu ir bėgimo atkarpa. Ne mažiau tikslumo reikalauja ir paskutinis nusileidimas stadione apsiptame aukštų eglių. Visi parasparnių rungties sportinkų nusiledimai šiame stadione sukelia daug įspūdžių ir nuostabų. Pasak Grigorijaus ši užduotis jam nebus techniškai nesudėtinga, o daugiau jėgų pareikalaus bėgimo užduotis.

 

Po skrydžio parasparniu estafetę perima pats geriausias Lietuvos baidarių slalomo irkluotojas Mantas Atmanavičius. Šiam sportininkui tik viena klaida atrankos varžybose neleido dalyvauti šių metų Londono olimpinėse žaidynėse. Tačiau kitoms olimpinėms žaidynėms šio sportiniko planai yra gana rimti ir jis pasiryžęs pasiruošti ne prasčiau ir gal netgi pretenduoti į medalius. Sportinikas nuo gegužės mėnesio koregavo savo treniruočių planus ir ruošėsi specialiai šioms varžyboms. Šiose varžybose jis taip pat sutiks ne vieną savo varžovą, su kuriais varžosi pasaulio taurės etapuose. Sportininkui ne tik teks nuplaukti 8km kalnų upe įveikiant nepriekaištingos slalomos technikos reikalaujančias užduotis, bet tame tarpe laukia 5 irklavimo prieš srovę atkarpos, kurios labai sekina sportinikus ir varžybos kartais gali tapti labai neprognozuojamos. Manto tikslai šioje rungtyje nenusileisti tituluotiems sportininkams ir finišuoti pirmame 5-uke.

 

Paskutinė estafetės rungtis tenka kalnų dviračių sportininkui Andrėjui Dolgovui. Šioje rungtyje jam taip pat teks varžytis ne su vienu pasaulinio lygio varžovu, tokiu kaip Milan Spěšný iš Čekijos 2012m Pasaulio MTB taurėje užimančiu 44 vietą, startuojančiu COLUMBIA komandoje. Alpine Pro komanda iš Čekijos dar neatskleidė savo dviratininko pavardės. Gali būti, kad tai bus kitas garsus sportininkas iš Čekijos Jaroslav Kulhavý, kuris 2012m. Londono olipinėse žaidynėse iškovojo aukso medalį, bei 2012m. Pasaulio MTB taurėje užima 3 vietą. Andrėjus yra 2011m. Lietuvos MTB kroso čempionas, Lietuvos rinktinės kalnų dviračiais narys, daugkartinis maratonų ir plento varžybų nugalėtojas.

 

Kviečiame visus stebėti varžybas ir sirgti už mūsų sportininkus bei S-Sportas komandą.

 

redbulldolomitenmann.com

 

 

S-Sporto komandų nariai: Svajūnas Ambrazas, Grigorijus Orlovas, Mantas Atmanavičius, Andrėjus Dolgovas, Linas Liktorius, Gytenis Orlovas, Aurimas Baravykas, Vilmantas Audzijonis.

Komentarai