Užsiregistravę dalyviai (53)

VE
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Komanda Miestas
1. Jonas Ališauskas 1996-02-20 Taip 35 km (7 ratai) VMSC-TOP TEAM Vilnius
2. Linas Astrauskas 1988 Taip 35 km (7 ratai) Velo Everest-NPFoods Panevezys
3. Matas Dumčius 1994 Taip 35 km (7 ratai) Velomanija - Niskama Kaunas
4. Eimantas Gudiskis 1992 Taip 35 km (7 ratai) Velomanija-Niskama Vilkaviskis
5. Vaidas Maceikis 1992 Taip 35 km (7 ratai) SK "S-Sportas" Šiauliai
6. Domas Manikas 1991 Taip 35 km (7 ratai) MTBCC team Panevėžys
7. Šarūnas Pacevičius 1991 Taip 35 km (7 ratai) MTBCC Kaunas
8. Einaras Sulskus 1977.05.28 Taip 35 km (7 ratai) Dviratai-Thermowave Vilnius
9. Martynas Utkinas 1986 Taip 35 km (7 ratai) Top-Teap Ultrabike Vilnius
10. Arnoldas Valiauga 1992 Taip 35 km (7 ratai) Vasare-Madaris Team Vilnius
V40
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Komanda Miestas
1. Svajūnas Ambrazas 1967 Taip 20 km (4 ratai) S-Sportas Šiauliai
2. Gintaras Balčius 1967 Taip 20 km (4 ratai) IGTISA Siauliai
3. Tomas Klicner 1969 Taip 20 km (4 ratai) S-Sportas Šiauliai
V18
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Komanda Miestas
1. Ignas Ambrazas 1999 Taip 20 km (4 ratai) S-Sportas Šiauliai
2. Valentinas Baladinskas 1997 Taip 20 km (4 ratai) SC Sūduva Marijampolė
3. Rokas Gelžinis 2000 Taip 20 km (4 ratai) S-Sportas, SM Dubysa Šiauliai
4. Elvis Giedraitis 1997/08/30 Taip 20 km (4 ratai) Velomanija-Niskama Kaunas
5. Vytenis Jokūbauskas 1999 Taip 20 km (4 ratai) DSK Du ratai, SM Dubysa Šiauliai
6. Lukas Jurgulis 1998 Taip 20 km (4 ratai) DSK Du ratai, SM Dubysa Šiauliai
7. Vytautas Kandrotas 1997 Taip 20 km (4 ratai) Velomanija-Niskama Kaunas
8. Lukas Krivickas 1998 09 02 Taip 20 km (4 ratai) Dsk Fortūna Panevežys
9. Augustas Marcinkevičius 1997 Taip 20 km (4 ratai) S-Sportas Panevėžys
10. Dovydas Petrauskas 1997 Taip 20 km (4 ratai) OK Telšiai Telšiai
11. Domantas Rimkus 1999 Taip 20 km (4 ratai) SC Sūduva Marijampolė
12. Osvaldas Šakinis 1997-12-28 Taip 20 km (4 ratai) SK Vėtrungė Klaipėda
13. Martynas Sirutavičius 2000 Taip 20 km (4 ratai) DSK Du ratai, SM Dubysa Šiauliai
14. Domantas Taura 1998 Taip 20 km (4 ratai) MTBCC team Panevėžys
15. Edgaras Valys 1999 Taip 20 km (4 ratai) SM "DUBYSA" ŠIAULIAI
Vyrai mėgėjai
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Komanda Miestas
1. Donatas Dabrikas 1986 Taip 20 km (4 ratai) S-sportas Šauliai
2. Vilius Kavaliauskas 1997 Taip 20 km (4 ratai) OK "Telšiai" Telšiai
3. Paulius Kurlavičius 1984 Taip 20 km (4 ratai) SK S-Sportas Kaunas
4. Mantas Skabeikis 1985 Taip 20 km (4 ratai) S-sportas Šiauliai
M18
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Komanda Miestas
1. Karolina Graželiūnaitė 1997 Taip 9 km (3 ratai) KKSC DSK''Fortūna'', Sporto mokykla. Panevėžys
2. Greta Karasiovaitė 1999 Taip 9 km (3 ratai) VMSC, DSK Sietynas Vilnius
3. Meida Mikelaikevičiūtė 1997 Taip 9 km (3 ratai) SC Sūduva Marijampolė
4. Milita Putiatina 1997 Taip 9 km (3 ratai) VMSC, DSK Sietynas Vilnius
5. Eglė Rubažiavičiūtė 1999 Taip 9 km (3 ratai) VMSC, DSK Sietynas Vilnius
V31
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Komanda Miestas
1. Marius Gulbinas 1979 Taip 20 km (4 ratai) S-Sportas Siauliai
2. Regimantas Kavaliauskas 1982 Taip 20 km (4 ratai) OK Telšiai Telšiai
3. Laimonas Kivilius 1976 Taip 20 km (4 ratai) Tinklas Šiauliai
4. Vitalijus Petrulis 1983 Taip 20 km (4 ratai) Igtisa\OK Telšiai Telšiai
5. Mantas Pocevičius 1980 Taip 20 km (4 ratai) Tinklas Šiauliai
6. Artūras Remeika 1978 Taip 20 km (4 ratai) MTBCC team Vilnius
7. Adolfas Sankauskis 1984 Taip 20 km (4 ratai) S-sportas Šiauliai
8. Darius Valskis 1983 Taip 20 km (4 ratai) S-Sportas Šiauliai
ME
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Komanda Miestas
1. Silvija Latožaitė 1993 Taip 20 km (4 ratai) MTBCC Panevėžys
2. Kristina Noreikienė 1982 Taip 20 km (4 ratai) FOCUS Vilnius Vilnius
3. Katažyna Sosna 1990 Taip 20 km (4 ratai) TORPADO Factory team Vilnius
4. Rasa Užkuraitytė 1990 01 02 Taip 20 km (4 ratai) Vasarė-Madaris team Klaipėda
5. Ieva Venskutė 1996 Taip 20 km (4 ratai) VMSC, DSK Sietynas Vilnius
M31
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Komanda Miestas
1. Rima Lukoševičienė 1963 Taip 9 km (3 ratai) S-Sportas Šiauliai
2. Edita Pociūtė-Kurlavičienė 1986 Taip 9 km (3 ratai) SK S-Sportas Kaunas
3. Raminta Sankauskienė 1985 Taip 9 km (3 ratai) S-sportas Šiauliai