Platelių etapas


MTB dviračių varžybų

ŽEMAITIJOS TAURĖ 2018

Platelių etapo INFORMACIJA

 

 


ORGANIZATORIAI:
Orientavimosi sporto klubas „Versmė“, vyr. teisėjas Gintaras Domarkas
Kontaktai pasiteiravimui: tel.: 869855141., el. paštas: okversme@gmail.com

LAIKAS IR VIETA:

Balandžio 15 d.

Varžybų centras: prie Platelių ežero, Plokštinės g. 3, Paplatelės km, Plungės raj., šalia poilsio namų-viešbučio „LINELIS“.
Nuoroda:ČIA

 
VARŽYBŲ PROGRAMA:


Varžybose gali dalyvauti visi Lietuvos ir užsienio sportininkai, mėgėjai ir profesionalai, moterys ir vyrai, vaikai.

KLASIFIKACIJA PAGAL GRUPES:


STARTO MOKESTIS IR REGISTRACIJA:

 

Starto mokesčiai sumokami registruojantis internetu.

Mažesnė registracijos kaina galioja iki balandžio 12 dienos 24valandos. (Registracija vėliau yra galima, tačiau taikomas brangesnis starto mokestis)

TRASA:

 1 ratas - 27 km. (Vyr-Elitas, V18 ir V40 varžiuoja 2 ratus) 

 

KITA:
Šis Žemaitijos taurės etapas organizuojamas remiantis bendrais Žemaitijos taurės 2018 nuostatais. Lenktynių dalyviai už saugumą trasoje atsako patys. Visiems Lenktynių dalyviams privalomi dviratininko šalmai. Dalyviai, sumokėję starto mokestį, patvirtina, kad su saugumo taisyklėmis dviračių varžybų metu susipažinę, kad jų laikysis, kad yra pilnai pasiruošęs fiziškai ir dvasiškai startuoti dviračių varžybose ir dviratis yra pilnai techniškai tvarkingas. Visi Lenktynių dalyviai prisiima pilną atsakomybę dėl galimų incidentų (įskaitant, bet neapsiribojant griūtis, traumas, susidūrimus su žiūrovais, gyvūnais, stovinčiomis ar judančiomis transporto priemonėmis, kitais įrengimais (statiniais) ar trasoje esančiais objektais) bei galimų sveikatos sutrikimų tiesiogiai ar netiesiogiai susijusių su dalyvavimų Lenktynėse.