2012-06-19    Lietuvos MTB maratonų taurės Vilniaus etapas

Sekmadieni apie 250 dalyvių įveikė visą maratono distanciją. Greičiausias buvo Andrejus Dolgovas iš Velomanija-Niskama komandos, trasą įveikęs per 2 valandas ir 42 sekundes. Jam finiše nusileido Domas Manikas iš Fuji-Velostreet komandos, o 3 vietoje ir 10 sekundžių lėtesnis buvo Edgaras Kovaliovas iš Top Team - Specialized. Greičiausia iš S-Sporto buvo Margus Hallik (2:05:13), kuris M30 grupėje liko 5 vietoje (16 bendroje sumoje).  Dainius Kiela nugalėjo M40 grupėje su 2:06:39 (19 bendroje sumoje), o paskutinis taškus pelnes Marius Mažulis M30 grupėje liko 10 vietoje (2:11:07) (31 bendroje sumoje).

M50 grupėje 3 vietą iškovojo Alvidas Urniežius, o megėjų tarpe 2 vietoje liko Vladimir Volodko.