2017-12-06    GARMIN laikrodžius galite įsigyti ir pas mus!

 

Sukurta tarnauti ilgam... 
Trys paprasti žodžiai apibūdinantys GARMIN produktus, kompaniją, kultūrą. GARMIN „vertikalios integracijos“ verslo modelis išlaiko dizainą, gamybą, rinkodarą ir logistiką po „vienu stogu“. 

 

 

PREKĖS:

 

FENIX 5 / 5X / 5S

Trys sportiniai GPS laikrodžiai: Fenix 5, Fenix 5S ir Fenix 5X skirtus skirtingo kūno sudėjimo sportininkams ir nuotykių ieškotojams. Fenix 5S yra lengvesnis, aptakesnis ir kompaktiškesnis lyginant su ankstesniais  Fenix modeliais - puikiai tinka plonesniam riešui neprarandant funkcionalumo. Tuo tarpu  Fenix 5X gali pasigirti laikrodyje esančiu žemėlapiu. Visi Fenix 5 modeliai gali būti nuolatos dėvimi ir turi prailgintą baterijos veikimo laiką, kasdienės veiklos sekimą, Garmin Elevate ™ riešinio pulsometro technologiją ir palaiko sumanaus prisijungimo ypatybes2. Dėka naujųjų QuickFit ™ apyrankių vartotojai gali lengvai pasikeisti stilingą odinę ar metalinę apyrankę į sportišką silikoninę per kelias sekundes ir be jokių papildomų įrankių. Su naująja Fenix ​​5 serija, vartotojai dabar turi laikrodį, kuris atitinka jų sportiškumą ir stilių.


 

FORERUNNER 935 

Aukštos klasės Forerunner 935 GPS bėgimo ir triatlono laikrodis su naujomis veiklos stebėjimo funkcijomis ir Elevate™ riešiniu pulsometru. Be to, kad šis laikrodis stebės Jūsų pulsą 24/7, jis turės visą rinkinį naujų, pažangių treniruočių funkcijų, su kuriomis galėsite padidinti treniruočių ir poilsio efektyvumą bei tapti geresniu atletu. Forerunner 935 yra lengvai susiejamas su naujuoju bėgimo dinamikos jutikliu2, tad galėsite stebėti visus šešis bėgimo dinamikos rodmenis, be širdies ritmo matavimo diržo. Forerunner 935 sveria vos 49 gramus ir kiekviena jo detalė, nuo svorio ir patogaus dizaino buvo pasirinkta galvojant apie atletus.

 

 

FORERUNNER 235

Glaustos ir lengvai suprantamos schemos, grafikai, žemėlapiai ir ne tik. Tai padeda geriau stebėti aktyvią veiklą ir pažangą siekiant tikslų, belaidžiu ryšiu įkelti ir bendrinti atitinkamus duomenis tiesiai Garmin Connect tinkle. Tad galėsite varžytis su draugais ar šeimos nariais, imtis savaitinių žygių ar bėgimo iššūkių, naudodamiesi funkcija LiveTrack realiuoju lauku lyginti rezultatus. Belaidžiu ryšiu veikiančios programos oro sąlygų informaciją, prognozes ir išmaniuosius pranešimus siųs tiesiai į pasirinktą Garmin įrenginį.

 

 

FORERUNNER 35

Pristatome naująjį Forerunner 35 bėgimo laikrodį, su integruotu GPS imtuvu ir Garmin Elevate optiniu širdies ritmo matuokliu, kuris seks Jūsų pulsą 24/7, be jokių širdies ritmo matavimo diržų. Lengvai valdomas Forerunner 35 laikrodis stebi svarbiausią informaciją kaip nubėgtas atstumas, bėgimo tempą ir fiksuoja Jūsų asmeninius rekordus, o svarbiausia, visa tai galėsite sekti nenešiodami jokio išmaniojo telefono! O tuomet kai nebėgiosite, Forerunner 35 tampa Jūsų aktyvumo stebėjimo įrenginiu, kuris skaičiuos nueitus žingsnius, sudegintas kalorijas ir stebės aktyvių minučių kiekį, tad Jūs galėsite sekti savo aktyvumo progresą, net tada kai nebėgiosiote. Forerunner 35 laikrodis taip pat turi išmaniąsias laikrodžio funkcijas, su kuriomis matysite pranešimus iš savo išmaniojo telefono laikrodžio ekrane bei taip pat galėsite nuotoliniu būdu valdyti muzikos grotuvą.

 

Komentarai