2017-12-01    SWIX seminaras

 

Gruodžio 1 dieną (penktadienį) Vilniuje ir gruodžio 6 dieną (trečiadienį) Kaune vyks SWIX slidžių ruošimo seminaras. Seminaro metu priminsime apie lygumų ir kalnų slidžių ruošimą. Pristatysime naujienas iš Pasaulio slidinėjimo taurės. Net trys mūsų darbuotojai – Dainius, Aidas ir Petras dalyvavo pirmame Pasaulio slidinėjimo taurės etape, Ruka Suomijoje ir kartu su Swix komanda (Steffen Hoos, Mihhail Lukertsenko, Morthen Seatha) dalvavo slidžių ruošime ir testavime.

 

  • Kolektyvas pasidalins įspūdžiais ir patirtimi iš Pasaulio taurės etapo.
  • Kalnų slidinėjimo entuziastams pristatysime Swix Evo Pro edge tune – elektrinį briaunų šlifuoklį.

 

PROGRAMA:

15:00 - 17:00 lygumų slidžių ruošimas

17:30 - 19:00 kalnų slidžių ruošimas

 

Seminaras nemokamas ir yra skirtas visiems treneriams, slidžių ruošėjams bei žiemos sporto entuziastams.


Swix seminaras tęsis apie 3-4 valandas. Jos metu bus pristatomas Swix tepėjų darbas Pasaulio taurės etapų varžybose (slidžių ruošimas, testavimas, geriausio varianto pasirinkimas). Seminarą pratęs praktinė dalis, kurioje bus ruošiamos slidės. Pradedant čiuožėjo stiliaus slide: naujos slidės paruošimas, prisotinimas, parafino dėjimas, skutimas, šepečiavimas, miltelių ir skysčių naudojimas. Bus pristatoma detali slidžių struktūros informacija bei jos naudojimo sąlygos. Aiškinama slidžių nuvalymo po varžybų svarba. Taip pat bus ruošiama ir klasikinio stiliaus slidė: bazinis parafino sluoksnis, vidurinysis sluoksnis, tepalai – kietas tepalas bei “klisteris”, slidės valymas. Nevaškuojamų slidžių paruošimas. Galiausiai bus peržvelgiama visa produktų linija, su akcentais, kurie produktai yra tinkamiausi specifinėmis sąlygomis.


Visos klinikos metu bus galima užduoti jums rūpimus klausimus ir sužinoti profesionalo atsakymą, todėl nepraleiskite šios išskirtinės progos!


Reikalinga išankstinė registracija: vilnius@s-sportas.lt, kaunas@s-sportas.lt
Kontaktai pasiteiravimui : Petras +37065043858, Aidas +37065533409

 

Komentarai