2017-09-01    Scott A-la-Carte pasiūlymas 2018 m. dviračiams - nuolaidos iki 25%

 

SCOTT 2018 A-la-Carte


Rogės ruošk vasarą, o dviratį rinkis rudenį! S-Sportas turi specialų Scott dviračių pasiūlymą ateinančiam 2018 metų sezonui: išsirink norimą modelį iki rugsėjo 15 dienos ir gauk A-la-Carte pasiūlymo nuolaidą. S-Sporto kolektyvas pakonsultuos dėl modelio, komplektacijos ir dviračio dydžio, leis išmėginti kai kuriuos modelius.


Pagrindinės užsakymo salygos:
Išankstiniams užsakymams taikoma 20-25 % nuolaida. Užsisakius dviratį mokama pirminė įmoka - 25 % visos sumos. Likusi užsakymo kainos dalis mokama po dviračio pristatymo.
 
Užsakymo datos:
Užsisakius dviratį iki 2018-09-15 - dviratis pristatomas vasario - kovo mėnesiais.
Užsisakius iki 2018-10-12 - dviratis pristatomas gegužės - birželio mėnesiais.

 

PASIŪLYMAS

 

Taip pat pateikiame ir Mokilizingo siūlomus lizingus šiems dviračiams - Mokilizingo pasiūlymai.

 

Trumpai apie 2018 sezono naujienas ir tendencijas


Plento dviračiai. Diskiniai stabdžiai bei elektrinis pavarų perjungimas. Naujieji Scott Foil aero serijos plentiniai dviračiai puikiai tinka Lietuvos keliams, yra geras pasirinkimas triatlonui. Naujoji Shimano Ultegra grupė perima visas gerąsias Dura-Ace grupės savybes, tačiau kainuoja kur kas mažiau. Hidrauliniai diskiniai stabdžiai užtikrins idealų dviračio valdymą bet kokiu oru.


Foil grupė


MTB dviračiai


Hardtail‘as. Kalnų dviratis keičiasi: Scale serijos rėmas darosi platesnis (Boost technologija), 29’’ ratai gauna platesnius ratlankius, o rėmo konstrukcija keičiama atsižvelgiant į tai kad nebelieka priekinių pavarų. Viena žvaigždė priekyje ir 11 arba 12 žvaigždžių galinėje kasetėje matomos ant absoliučios daugumos dviračių ir tik keli modeliai vis dar išlaiko 2 žvaigždes priekyje.


Scale grupė

 


Pilnos pakabos (full suspension). Šie kalnų dviračiai pasižymi ypatingai standžiu rėmu. Su 2017 metais atnaujintu Scott Spark RC Elijus Čivilis ir Andrejus Dolgovas triumfavo 24 valandų Pasaulio čempionate. Spark serijos evoliucija tokia pati kaip ir Scale: rėmas platesnis (Boost technologija), ratlankiai platėja, pavarų sistema 1x12 arba 1x11. Abu amortizatoriai rakinami viena svirtele – tokiu būdu pakaba dirba kada Jums to reikia.


Spark grupė

 


Elektriniai dviračiai. Elektros varikliai padeda važiuoti lengviau, greičiau ir toliau. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori keliauti su šeima, bet vienas iš narių yra lėtesnis. Elektriniai Shimano ir Bosch varikliai montuojami tiek į miesto ir hibridinius dviračius, tiek ir į kalnų dviračius.

E-Urban grupė

 

S-Sporto kolektyvas Scott dviračiais mina nuo 2008 metų – dalyvauja Lietuvos ir pasaulinio rango varžybose. Patys organizuoja kalnų ir plento dviračių varžybas. Todėl tikrai galime Jums padėti išsirinkti tinkamiausią dviratį.

 

 

Komentarai