2017-04-20    Startuoja Ukmergės fabrikų krosų taurė – 2017 + Asics batelių parinkimo testas

 

Jau balandžio 26 d. Ukmergėje startuoja tradicine tapusi Ukmergės fabrikų krosų taurė. Jos metu Ukmergės fabrikų darbuotojai bei miesto svečiai kviečiami draugiškai varžytis sporto lenktynėse ir aktyviai kartu leisti laiką. Pirmojo taurės etapo Stansefabrikken metu kartu vyks ir ASICS bėgimo batelių parinkimo testas, kurio metu kviečiame nemokamai išsitirti biomechanines savo kūno bei bėgimo žingsnio ypatybes! S-Sporto komandos greičiausi bėgikai su Viliumi Aleliūnu priešakyje, padės ir patars jums įvairiais bėgimo klausimais. Norime ypač padėti pradedantiesiems taisyklingai sportuoti, siekti savo užsibrėžtų tikslų ir iki žemiausio lygio sumažinti galimų traumų riziką. 

Apžiūrėję jūsų pėdas, įvertinus filmuotą medžiagą jūsų judesių ant bėgimo takelio metu, patarsime jums, kokie specialiai jums tinkamiausi bėgimo bateliai. Tinkami bėgimo bateliai gali padėti apsisaugoti nuo traumų bėgimo metu. Atsakysime į visus jums rūpimus klausimus apie bėgimą ir ne tik, tad kviečiame bėgimo sezoną pradėti su profesionalia pagalba pasirenkant tinkamiausius bėgimo batelius.

 

Ukmergės fabrikų krosų taurė, kasmetinis nemokamas sporto renginys visiems bėgimo ir dviračių entuziastams. Šiais metais Ukmergės fabrikų krosų taurę sudarys 6 etapai:
Stansefabrikken etapas
Systemair etapas
Umegos etapas
Wurth etapas
Likmerės etapas
Narbuto etapas

 

Kiekviename etape bus įrengtos trasos bėgikams ir dviratininkams, kurie varžysis ir skirtingose amžiaus grupėse. Bėgikų trasos svyruos nuo 3 iki 7 km, tuo tarpu dviratininkų nuo 6 iki 20 km. Registracija į visus etapus jau pradėta, tad kviečiame registruotis. Registraciją rasite čia.

 

Komentarai