2017-03-28    Naujienos iš Scott - žymiai saugesni dviratininkų šalmai

 

 

Jeigu visuomet ieškotoje geriausio produkto galvos apsaugai – galite atsikvėpti. SCOTT dviratininkų šalmai su integruota MIPS apsaugos sistema – visiška naujovė sportininkų galvos apsaugos rinkoje. Nesvarbu ar esate profesionalus atletas ar mėgėjas dviratininkas, atsakingai rūpinkitės savo sveikata ir rinkitės SCOTT šalmus.


Paprasti dviratininkų šalmai buvo sukurti bandant panaikinti „tiesaus“ smūgio jėga. Ir deja, bet niekada nebuvo atkreiptas dėmesys į tai, jog dažniausi kritimai įvyksta kartu su šoniniu smūgiu (kampu). Tokiu atveju, didžioji smūgio jėgos dalis perduodama tiesiai į galvą.


Naujieji SCOTT šalmai turi unikalią MIPS sistemą, kuri kampinio/šoninio smūgio metu nukreipia energiją į šalmą. MIPS – tai mažos trinties vidinis šalmo sluoksnis, kuris leidžia galvai „judėti“ atitinkamai pagal smūgio kampą. Tai iš esmės sumažina smūgio stiprumą ir galimą neigiamą poveikį smegenims.

 

Kaip dviratininkai krenta?


Paprastai dviratininkų šalmai yra tikrinami jiems vertikaliai krentant ant kieto grunto, todėl jie puikiai tinka apsaugoti jūsų galvą nuo „tiesaus/vertikalaus“ smūgio. Pastaruosius 15 metų, MIPS stebėjo kaip dviratininkai krenta tikrame gyvenime. Bendradarbiaujant su neurochirurgais ir kitais ekspertais, MIPS nustatė, jog dažniausiai kai yra krentama, galva trenkiasi į žemę atitinkamu kampu, o tai sukelia smegenų sukrėtimą. Šalmai, kurie turi MIPS sistemą, smūgio metu „sugeria“ žymiai daugiau energijos, todėl labiau apsaugo jūsų galvą.

 


Nuo šiol Scott šalmai turi papildomą apsaugą - MIPS. Norėdami jums suteikti geriausią įmanomą apsaugą siūlome jums rinkti Scott dviratininkų šalmus. 

 

Kviečiame apžiūrėti naują Scott šalmų kolekciją ir atvykti pas mus į parduotuves išsirinkti naujojo Scott šalmo!

 

Komentarai