2016-12-08    Fischer Twin Skin lygumų slidės

 

Dar viena šio sezono naujiena iš Fischer - TWIN SKIN lygumų slidinėjimo slidės jau mūsų parduotuvėse. Tikimės, kad sniegas netrukus vėl pasirodys, tad kviečiame iš anksto pasiruošti būsimam slidinėjimui.

 


 

Fischer Twin Skin - aukštos kokybės klasikinio stiliaus slidės su „kailiuku“ (Skin) atsispyrimo zonoje, puikiai tinkančios slidininkams mėgėjams, kurie nenori vargti su atsispyrimo tepalais. Dėl dviejų atskirų „kailio“ juostelių ir skirtingos jų bazinio gylio integracijos, slidės slysta lygiai ir tolygiai. 70% „kailio“ sudaryta iš moheros siūlų, kurie suteikia stiprų atsispyrimą net susidarius ledui. „Kailiukas“ papildomai apdorotas teflonų, todėl ypatingai atsparus purvui, vandeniui ir dėvėjimuisi. Nors diagramoje „Skin“ tipo slidė atrodo panaši į „Crown“ slides, tačiau esant nelygiai ir išmuštai vėžei skirtumas yra didesnis „Skin“ slidžių naudai.

 


Pamirškite visus atsispyrimo tepalus ir „Crown“ žvynelių skleidžiamą triukšmą, ar nepakankamą sukibimą su trasa – „Skin“ tipo Fischer slidės leis visada atlikti užtikrinta atsispyrimą.

Komentarai