2016-12-05    Naujiena - Fischer RC4 The Curv kalnų slidės

 

Įsivaizduokite naujai sutvarkytą kalnų slidinėjimo šlaitą ankstyvą rytą. It per sviestą. Grynas adrenalinas, visiška galia ir koncentracija kiekviename posūkyje. Sniegas girgžda, kraštai kaista – idealus vingis... Naujosios Fischer RC4 The Curv kalnų slidės leidžia jums skrosti šlaitą kaip niekad lengvai.

 

 

GRYNAS ADRENALINAS KOMPROMISŲ NEIEŠKANTIEMS SLIDININKAMS!

Labai arti profesionalios pasaulio taurės varžyboms skirtos įrangos, tačiau vis dar tinkama įprastoms nuokalnėms. Su CURV ir aukščiausios kokybės technologijų paketu slydimas lengvai kontroliuojamas: trigubo spindulio technologija leidžia atlikti dinaminius posūkius, laipsniškų šoninių išpjovų koncepcija reiškia, kad slidės yra optimalių matmenų, todėl puikiai tiks įvairiems slidinėjimo stiliams, o „DiagotexTM“ anglies pluošto laminatas užtikrina puikų susukimą ties kampais. Dėl dviejų dalių „Curv Booster“ plokštelių posūkiai ties kampais bus greiti, o galia – optimaliai paskirstyta. Dėl to kiekvienas posūkis tiesiog atims žadą.

 

 

TRIGUBAS SPINDULYS
CURV trigubo spindulio forma užtikrina tikslesnį valdymą ir galios paskirstymą viso posūkio metu, pradedant nuo tikslios pradžios, slydimo kampu ir galutinio pagreitėjimo ties posūkio pabaiga.

 

"DIAGOTEXTM" TORSION
„DIAGOTEXTM“ – tai novatoriškas įstrižinis anglies pluošto tinklelis, skirtas didesniam stabilumui posūkio metu užtikrinti. „DIAGOTEXTM“ leidžia įveikti sūkurines jėgas sukantis dideliu greičiu ir išlaikyti pusiausvyrą. Didžiausiai galiai ir stabilumui posūkiuose užtikrinti.

 

 

DYDŽIAI
Kolekciją sudaro įvairių ilgių slidės – todėl puikiai tiks kiekvienam slidinėjimo stiliui. Kiekvieno ilgio slidės užtikrina puikią trigubo spindulio konstrukciją, užtikrinančią stabilumą tiek trumpuose, tiek vidutinio ilgio ar ilguose posūkiuose.

 

CURV TECHNOLOGIJA
Kuriant CURV panaudotos geriausios ir novatoriškiausios medžiagos. Sukurtos unikalios ir lygių neturinčios lenktyninės slidės, tinkančios greitojo kalnų nusileidimo trasoms. Dėl novatoriškos konstrukcijos ir aukštos kokybės gamybos procesų, trigubo spindulio, „Titanal®“ ir anglies pluošto komponentų greitojo kalnų nusileidimo trasų slidės garantuoja tikslumą ir efektyvumą.

 

Su kitomis The Curv technologijomis galite susipažinti čia.

 

Komentarai