2016-11-05    Besiruošiant lygumų slidinėjimo sezonui

 

Kol dar laukiame Lietuvoje pasirodančio sniego, netingėkime ir žiemai ruoškimės kaip tikri slidininkai. Riedslidžių treniruotės praktiškai atitinka slidinėjimo treniruotes, tad išnaudokime šį laiką besiruošdami "ant asfalto". 


Riedslidžių treniruotėms reikalinga: riedslidės, lazdos ir slidinėjimo batai. Tiek lazdas, tiek ir slidinėjimo batus galite naudoti tuos, kuriuos naudojate ir žiemą, na o slides, keiskite riedslidėmis. Jų būna kelių tipų: klasikinės ir čiuožejo stiliaus riedslidės. Riedslides išsirinkite pagal savo važiavimo stilių. Mūsų parduotuvėse galite rinktis tarp Fischer, Swix, Skigo, Swenor, Powerslide riedslidžių. Taip pat yra atskiri modeliai skirti vaikams. 

 Lazdas jums parinksime pagal jūsų ūgį ir važiavimo stilių. Skirtingiems stiliams reikalingos skirtingo ilgio lazdos. Vis dėlto jei nuspręsite naudoti savo turimas lazdas, rekomenduojame pasikeisti lazdų galiukus/kaušelius. Ilgai naudojant lazdas ant asfalto, lazdų galiukai nudils, todėl jei noritėsite lazdas naudoti ir žiemą, joms gali trūkti sukibimo. Pas mus galite įsigyti įvairaus ilgio ir modelio lazdų, taip pat ir lazdų atsarginių dalių, tarp jų ir lazdų atgalių. 

 Slidinėjimo batus rinkitės pagal patogumą. Jei galite, investuokite į slidinėjimo batus kiek daugiau. Aukštesnio lygio batai netik suteiks daugiau komforto, bet ir palengvins slidės vadymą. Visose mūsų parduotuvėse galite rinktis iš Fischer ir Salomon lygumų slidinėjimo batų. 

 

Riedslidžių treniruotėms nepamirškite ir aksesuarų. Vienas iš svarbiausių aksesuarų šiame sporte - tinkamos pirštinės. Jos turėtų būti idealaus jums dydžio, su papildoma "kietesne" medžiaga delno srityje. Pagal temperatūrą rinkites pirštinių storį, taip pat ir jų atsparumą vėjui ir vandeniui. Kokybiškos pirštinės ne tik šildys jūsų rankas, bet ir apsaugos delnus nuo pritrynimo. 


Komentarai