2014-10-13    Rogainingai

Šeštadienį Estijoje startavo Vaude bike Xdream varžybos. Tai vienos dižiausių rogainingo varžybų Baltijos šalyse. Šiais metais jose startavo 151 komanda (po 3 žmones komandoje). Varžybų tikslas - per 4 valandas reikia surinkti kuo daugiau kontrolinių punktų (jų iš viso buvo 30). Visi jie pasiekiami dviračiu.

Varžybose jėgas išmėgino ir S-Sporto komanda (Jonas Maišelis, Andrejus Dolgovas, Petras Andrašiūnas). Visus 30 kontrolinių punktų komanda surinko per 3:37:36 ir užėmė 7 vietą. Nugalėjo Suomijos MTBO komanda, kuri trasą įveikė per 3:21:12. Antroje vietoje liko estai Arctic Sport club (3:22:52). Trečioje vietoje taip pat estų komanda SIS Go 3:33:27.

Rezultatai

Varžybų GPS track'as

Būdakalnio rogaininge buvo varžomasi 2 dienas: pirmą dieną sportininkai turėjo 285 min kontroliniams punktams rinkti, o antrą dieną - 141 min.

Moterų dviratininkių elito grupėje 3 vietą iškovojo Algirda Zaliauskaitė (3340 taškai). Nugalėjo Renata Paulauskienė (3620 taškai), antroje vietoje liko Asta Šimkonienė (3440 taškai). Viktorija Michnovič užėmė 12 vietą (2190 taškai).

Vyrų dviratininkų elito grupėjė nugalėjo Toms Veits iš Latvijos (4110 taškų). 4 vietą iškovojo Vaidas Jurgaitis (3260 taškai), 9 vietoje Sūnilaitis Ignas (2960 t.), 13 vietoje Aurelijus Dvelys (2740 t.).

Donatas Mickus antrą dieną parodė geriausią rezultatą vyrų bėgikų elito grupėjė, o Petras Andrašiūnas - vyrų dviratininkų elito grupėje.