Medaliai Lietuvos OSKD čempionate

Baltijos šalių čempionate Vyrų Elito grupėje 3 vietą užėmė klubo legionierius iš Estijos Margus Hallik, 4v. – Petras Andrašiūnas. Nugalėjo Jonas Maišelis, atstovaujantis Perkūno orientavimosi sporto klubui. Moterų elito grupėje Gabrielė Keinaitė užėmė 6 vietą, o nugalėjo Ramunė Arlauskienė, atstovaujanti Ignalinos Būdakalnio klubui.

Lietuvos čempionate vyrų elito grupės sprinto rungtyje Donatas Mickus iškovojo bronzos medalį, o vidutinėje distancijoje Petras Andrašiūnas laimėjo sidabro medalį. Moterų elito sprinte Gabrielė Keinaitė buvo 5, o vidutinėje distancijoje liko 6 vietoje. Algirda Zaliauskaitė vidutinėje distancijoje buvo 5. Vaikinų jaunimo grupėje Gytis Gedminas sprinto rungtyje laimėjo bronzos medalį. Viktorija Michnovič, merginų jaunimo grupėje tapo čempione, o vidutinėje distancijoje laimėjo bronzos medalį.

Baltijos šalių OSKD čempionato rezultatai čia.