2013-11-10    Sėkmė paskutinėse sezono nuotykių lenktynėse

S-Sporto komanda - Jonas Maišelis ir Petras Andrašiūnas buvo greičiausi vyrų ilgoje trasoje. Ilga trasa buvo sudaryta iš orientavimosi bėgte punktus renkant laisvai pasirenkama tvarka (nugalėtojai užtruko apie 40 minučių), orientavimosi dviračiais nurodyta kryptimi (nugalėtojai užtruko apie 28 minutes), orientavimosi bėgte po Krekenavą (apie 30 minučių) ir orientavimosi dviračiais su topografiniu žemėlapiu (apie 80 minučių). Viso nugalėtojai trasoje sugaišo apie 3 valandas ir 10 minučių ir per šį laiką įveikė 50 kilometrų. Visą laiką pirmavę, ir antroje vietoje likę Vilius Aleliūnas ir Andrej Gerasimov iš Igtisos komandos atsiliko apie 4 minutes. Trečioje vietoje liko dar vienas S-Sporto narys Donatas Mickus, kuris startavo kartu su Julium Juodišium už jungtinę S-Sporto-Porterio komandą. Jie nuo nugalėtojų atsiliko apie 7 minutes.

Mišrių komandų tarpe nugalėjo S-Sporto komanda su Aine Ambraziene ir Svajūnu Ambrazu. Mišrios komandos įveikinėjo tą pačia 50km trasą. Svajūnas ir Ainė trasoje užtruko 3 valandas ir 46 minutes.

Dalyviai turėjo kovoti ne tik su ilga trasa, bet ir su oro sąlygomis: varžybų metu lijo, o keliai ir takeliai buvo pažliugę ir sunkiai pravažiuojami.