2013-09-24    Lietuvos OSKD čempionato medaliai ir Maratonų taurės pabaiga

Dainius Kiela Maratonų taurės Anykščių etape nugalėjo V40 grupėje, o S-Sporto komanda Top įskaitoje išlaikė 4 poziciją. Anykščiuose komandai įskaitinius taškus pelnė Dainius Kiela, Simas Kondrotas ir Mindaugas Kašieta. Simas Kondrotas bendroje sumoje užėmė 12 vietą.

Varžybų rezultatai

Tuo pat metu Vilniaus rajone vyko Lietuvos OSKD čempionatas. Sportininkai šeštadienį rungtyniavo ilgoje trasoje, o sekmadienį estafečių varžybose. Vyrų elito grupėje Donatas Mickus iškovojo sidabro medalį, o bronza atiteko Svajūnui Ambrazui. Moterų Elito grupėjė nepralenkiama buvo Karolina Mickevičiūtė.

Estafečių rungtyje OSK Sako vyrų komanda laimėjo aukso medalius vyrų elito grupėje (Svajūnas Ambrazas, Donatas Mickus ir Margus Hallik), o moterų elito gruopėje OSK Ąžuolo komanda su Karolina Mickevičiūte iškovojo sidabro medalius.