Užsiregistravę dalyviai (59)

Veteranai (1977 m. gimimo ir vyresni)
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Sigitas Aleksonis 1963 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Judesys Šiauliai
2. Svajūnas Ambrazas 1967 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas Šiauliai
3. LEONAS JARMOŠKA 1961 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 SK Vėtrungė Klaipeda
4. Gvidas Kaupas 1976 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiauliai
5. Laimonas Kivilius 1976 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 TINKLAS Šiauliai
6. Tomas Klicner 1969,12,21 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas Šiauliai
7. Gediminas Petrauskas 1967 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 OK,,TELSIAI'' Telsiai
8. Arimantas Petukas 1966 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 OSK "Sakas Šiauliai
9. Arūnas Ramaška 1964 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiauliai
10. Antanas Ruminas 1973 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas Šiauliai
11. Egidijus Šidlauskas 1972 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiauliai
12. REMIGIJUS ZUKAUSKAS 1971 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas gruzdziai
Vyrai (1978-1998 m. gimimo)
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Vilius Aleliūnas 1987 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas/IGTISA Šiauliai
2. Petras Andrašiūnas 1983 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 SK S-Sportas Vilnius
3. Tadas Bandza 1983 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Banzai Šiauliai
4. Vytautas Barzdžius 1979 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Ginkūnai
5. Benas Čepaitis 1995 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Bėgimo klubas Šiauliai
6. Ramūnas Dobrovolskis 1978 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiauliai
7. Aurelijus Dvelys 1988 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 SK S-Sportas Vilnius
8. Gytis Gedminas 1995 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas Šiauliai
9. Andrius Gedminas 1986 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiauliai Šiauliai
10. Mantas Leščiauskas 1983 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiauliai
11. Justinas Liubinskas 1984 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 O! Klaipėda Šiauliai
12. Andrius Mockus 1990 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiauliai
13. Mindaugas Nakvosas 1989 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 OSK Sakas Šiauliai
14. Kevinas Olišauskis 1996 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Sakas Šiauliai
15. Artūras Remeika 1978 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Jokers Vilnius
16. Ričardas Rimkus 1980 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 TINKLAS Šiauliai
17. Mantas Skabeikis 1985 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas Siauliai
18. Paulius Skupeika 1983 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas Siauliai
19. Artūras Tiškus 1986 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 OK Telšiai Telšiai
20. Justinas Turkus 1985 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S SPORTAS Siauliai
21. Darius Valskis 1983 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas Siauliai
Veteranės (1977 m. gimimo ir vyresnės)
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Ainė Ambrazienė 1972 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas Šiauliai
2. Loreta Klicner 1970 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiauliai
3. Rima Lukoševičienė 1963 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas Šiauliai
Moterys (1978-1998 m. gimimo)
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Raimonda Astrauskiene 1982 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Ok Sakas Siauliai
2. Sandra Bičkovaitė 1989 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 VIP Šiauliai
3. Ieva Gailevičiūtė 1988 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiauliai
4. Jurgita Gvildytė 1997 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Bėgimo Klubas Raseiniai
5. Justina Liubinskienė 1987 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 O! Klaipėda Šiauliai
6. Regina Medeikienė 1982 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Bėgimo klubas Šiauliai
7. Miglė Mikalonytė 1991 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiauliai
8. Sonata Navickė 1984 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Bėgimo klubas Kaunas
9. Gabija Ražaitytė 1988 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 IGTISA Kaunas
Berniukai 12 (2004 m. gimimo ir jaunesni)
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Augustas Baškys 2005 Taip 1 KM Vaikų trasa Vasario 16 S-Sportas, SM Dubysa Šiauliai
2. Arnas Kazanavičius 2004 Taip 1 KM Vaikų trasa Vasario 16 Šiauliai
3. Edgaras Kivilius 2004 Taip 1 KM Vaikų trasa Vasario 16 TINKLAS Šiauliai
Jaunuolės (1999 m. gimimo ir jaunesnės)
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Vėja Baškytė 2002 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 S-Sportas, SM Dubysa Šiauliai
Jaunuoliai (1999 m. gimimo ir jaunesni)
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Gytis Dauknys 2002 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Panevėžys
2. Simonas Juknevičius 2000 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiaulių JTC Šiauliai
3. Adomas Repšys 2000 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Panevėžys
4. Dovydas Šinkevičius 2001 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Panevėžys
5. Edgaras Valys 1999 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 :)) Šiauliai
6. Ugnius Visockas 2000-09-19 Taip 5 KM Krosas Vasario 16 Šiaulių JTC Šiauliai
Mergaitės12 (2004 m. gimimo ir jaunesnės)
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Gustė Juškaitė 2008 Taip 1 KM Vaikų trasa Vasario 16 TINKLAS Kaunas
2. Eva Juškaitė 2008 Taip 1 KM Vaikų trasa Vasario 16 TINKLAS Kaunas
3. Gustė Kiviliūtė 2006 Taip 1 KM Vaikų trasa Vasario 16 TINKLAS Šiauliai
4. Meda Rimkutė 2009 Taip 1 KM Vaikų trasa Vasario 16 TINKLAS Šiauliai