Užsiregistravę dalyviai (47)

Vyrai Elitas
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Aurimas Adomavicius 1993 Taip 3 x 5 KM 1 4x Kaunas
2. Svajūnas Ambrazas 1967 Taip 3 x 5 KM 1 S-Sportas Šiauliai
3. Petras Andrašiūnas 1983 Taip 3 x 5 KM 1 SK S-Sportas Vilnius
4. Donatas Dabrikas 1986 Taip 3 x 5 KM 1 SK S-Sportas Šiauliai
5. Aurelijus Dvelys 1988 Taip 3 x 5 KM 1 SK S-Sportas Siauliai
6. Marius Gulbinas 1979 Taip 3 x 5 KM 1 S-Sportas Siauliai
7. Regimantas Kavaliauskas 1982 Taip 3 x 5 KM 1 OK Telšiai Telšiai
8. Darius Kilbauskas 1987 Taip 3 x 5 KM Zarasai
9. Donatas Mickus 1986 Taip 3 x 5 KM 1 SK S-Sportas SIAULIAI
10. Dovydas Nemeravičius 1996-12-11 Taip 3 x 5 KM 1 4x Kaunas
11. Arūnas Noreika 1977 Taip 3 x 5 KM 1 FOCUS Vilnius Vilnius
12. Šarūnas Pacevičius 1991 Taip 3 x 5 KM 1 My bike Kaunas
13. Emilis Petkevičius 1993 Taip 3 x 5 KM 1 Best Team Kaunas
14. Vitalijus Petrulis 1983 Taip 3 x 5 KM 1 OK Telšiai Šiauliai
15. Adolfas Sankauskis 1984 Taip 3 x 5 KM 1 s-sportas Siauliai
16. Arturas Tiskus 1986 Taip 3 x 5 KM 1 OSK Telsiai Telsiai
V14
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Žygimantas Aleksandravičius 2007 Taip 1 x 3 KM 1 SM "GAJA" Kaunas
2. Augustas Baškys 2005 Taip 1 x 3 KM 1 S-Sportas, SM Dubysa Šiauliai
3. Arnas Gulbinas 2005 Taip 1 x 3 KM 1 S-Sportas Siauliai
4. Ignas Kertenis 2007 Taip 1 x 3 KM 1 SM "Gaja"-My BIKE Kaunas
5. Justinas Pavlovas 2007 Taip 1 x 3 KM 1 SM "Gaja" Kaunas
V50
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Sigitas Aleksonis 1963 Taip 2 x 3 KM 1 Judesys Šiauliai
2. Arvydas Šideikis 1966 Taip 2 x 3 KM 1 Mažeikiai
V18
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Ignas Ambrazas 1999 Taip 3 x 3,5 KM 1 S-Sportas Šiauliai
2. Matas Antanavičius 1999 Taip 2 x 3 KM 1 Dsk Fortūna Panevezys Lithuania
3. Ąžuolas Janulevičius 1999 Taip 3 x 3,5 KM 1 SM "Gaja" Kaunas
4. Mantas Januškevičius 1999 Taip 3 x 3,5 KM 1 Kaunas
5. Ignas Nechvedavicius 1998 Taip 3 x 3,5 KM 1 SM "Gaja"-My BIKE Kaunas
6. EDGARAS VALYS 1999 Taip 3 x 3,5 KM 1 SM Dubysa Šiauliai
V31
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Tadas Andrulis 1989 Taip 3 x 3,5 KM 1 Šiauliai
2. Dalius Krisiukėnas 1987 Taip 3 x 3,5 KM 1 Cosport Šiauliai
3. Romas Kubilius 1982 Taip 3 x 3,5 KM 1 ROMKA Plateliai
4. Egidijus Kulikauskas 1978 Taip 3 x 3,5 KM 1 S-Sportas Šiauliai
5. Andrejus Malikas 1983 Taip 3 x 3,5 KM 1 Lietuvos kariuomene Siauliai
6. Justas Mažuolis 1987 Taip 3 x 3,5 KM 1 Best Team Kaunas
7. Paulius Skupeika 1983 Taip 3 x 5 KM 1 S-Sportas Šiauliai
8. Gintautas Sodys 1982 Taip 3 x 3,5 KM 1 DO TEKĖNE Plungė
9. Justinas Turkus 1985 Taip 3 x 3,5 KM 1 S-Sportas Šiauliai
V40
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Jovaldas Januškevičius 1975 Taip 3 x 3,5 KM 1 Jokers-Santa Monika Networks Kaunas
2. Tomas Klicner 1969 Taip 3 x 3,5 KM 1 S-sportas Šiauliai
3. Robertas Kukta 1975 Taip 3 x 3,5 KM 1 S-Sportas Šiauliai
4. Andrius Stancelis 1976 Taip 3 x 3,5 KM 1 VELOFRONTAS Klaipėda
V60
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Petras Kiušas 1947 Taip 2 x 3 KM 1 Dviratai-Daistatus Kaišiadorys
Moterys Elitas
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Silvija Latožaitė 1993 Taip 3 x 5 KM 1 Kaunas
M31
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Rima Lukoševičienė 1963 Taip 2 x 3 KM 1 S-Sportas Šiauliai
2. Irina Martynova 1991 Taip 2 x 3 KM 1 Best Team Kaunas
3. Edita Pociūtė-Kurlavičienė 1986 Taip 2 x 3 KM 1 S-Sportas Kaunas