Užsiregistravę dalyviai (30)

V50
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Sigitas Aleksonis 1963 Taip 3 *3,7 km 1 Šiauliai
2. Andrej Cholščevnikov 1966 Taip 3 *3,7 km 1 Vilnius
3. Artūras Jaugėla 1962 Taip 3 *3,7 km 1 S-Sportas Šiauliai
4. Petras Kiušas 1947 Taip 3 *3,7 km 1 Dviratai-Daistatus Kaišiadorys
5. Arvydas Šideikis 1966 Taip 3 *3,7 km 1 Skuodo KKSC Mažeikiai
6. Alvidas Urniežius 1960 Taip 3 *3,7 km 1 S-Sportas Šiauliai
V40
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Svajūnas Ambrazas 1967 Taip 4*4,75 km' 1 S-Sportas Šiauliai
2. RIDAS KARAŠKA 1976 Taip 4*4,75 km' 1 Velomanija - Niskama KAUNAS
3. Tomas Klicner 1969 Taip 4*4,75 km' 1 S-Sportas Šiauliai
4. Robertas Kukta 1975 12 13 Taip 4*4,75 km' 1 S-Sportas Siauliai
5. Kestutis Petrauskas 1973 Taip 4*4,75 km' 1 Gargzdai
6. Mindaugas Zlatkus 1976 Taip 4*4,75 km' 1 Dviratai-Daistatus Kaunas
V31
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Petras Andrašiūnas 1983 Taip 4*4,75 km' 1 SK S-Sportas Vilnius
2. Marius Gulbinas 1979 Taip 4*4,75 km' 1 S-Sportas Šiauliai
3. Regimantas Kavaliauskas 1982 Taip 4*4,75 km' 1 OK Telšiai Telšiai
4. Gintautas Nauronis 1985 Taip 4*4,75 km' 1 Kelmes Kelme
5. Adolfas Sanksaukis 1984 Taip 4*4,75 km' 1 s-sportas Siauliai
6. Jonasz Stelmaszyk 1985 Taip 4*4,75 km' 1 BikeExperts - MoreWatts.com Kaunas
7. Arturas Tiskus 1986 Taip 4*4,75 km' 1 ok Telsiai Telsiai
Vyrai mėgėjai
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Vytautas Anužis 1983 Taip 4*4,75 km' 1 TINKLAS Šiauliai
U-23
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Matas Dumčius 1994 Taip 7*4,75 km 1 Velomanija - Niskama Kaunas
V-Elitas
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Laurynas Grigas 1988 Taip 7*4,75 km 1 Dviratai-Daistatus Kaunas
2. Domas Manikas 1991 Taip 7*4,75 km 1 EL-EKO-SPORT MyBike Panevėys
3. Šarūnas Pacevičius 1991 Taip 7*4,75 km 1 Sprint SBR Bank Kaunas
4. Donatas Šertvytis 1991 Taip 7*4,75 km 1 Velomanija-Niskama Kaunas
V18
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Lukas Krivickas 1998 Taip 4*4,75 km' 1 Dsk fortūna, Antaris Team Panevėžys
2. Ignas Lukauskis 1998 Taip 4*4,75 km' 1 SM Gaja-DSK Fortūna Kaunas
3. Ignas Nechvedavičius 1999 Taip 4*4,75 km' 1 SM Gaja-DSK Fortūna Kaunas
4. Simonas Žukauskas 1998 Taip 4*4,75 km' 1 DSK "Fortūna",Jokers-Santa Monica Networks Panevėžys
M-Elitas
Nr Vardas Pavardė Gimimo metai Apmokėta Trasa Dienos Komanda Miestas
1. Silvija Latožaitė 1993 Taip 4*4,75 km' 1 Aromitalia-Vaiano Kaunas